Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tapasztaltál már ilyet, ha...

Tapasztaltál már ilyet, ha alvás közben zenét hallgatok (fülhallgatóval), akkor nem hallom álmomban az emberek beszédet?

Figyelt kérdés
Többször éltem át ezt a jelenséget. Néha hallom álmomban a zenét is, mint egy aláfestő filmzenét, de nem mindig. Az emberek beszédet viszont nem hallom ilyenkor. Mintha siket lennék.

2022. júl. 28. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

Nem. Milyen hülyeség zenát hallgatni alváskor? 😃


És nem emlékszem az álmaimra. Neked se kéne ennyire, nem alszol jól. Túl hideg van? Vedd feljebb a klímát akkor.

2022. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
94%

#1 Ha emlékszel az álmaidra az nem egyenlő azzal, hogy nem alszol jól.

Én is szoktam zenét hallgatni, de nem fülhallgatóval, halkan, hogy csak én halljam. Lehet a fülhallgató miatt nem hallod mások beszélgetését, mintha a való életben lenne.

2022. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én midnig hallom az álmomban a hangokat, de a zene vagy a videó is az álmom része lesz.
2022. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tv mellett alszom legtöbbször, ami halkra van véve, de ilyet sosem tapasztaltam. Szerintem a hang zavarja az alvásodat, az alvásod felületes, azért szűrődik bele a zene, az okozza ezeket a tapasztalatokat. És ez nem egészséges, zavarja a teljes pihenést.
2022. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Éjjel nemigen hallgatok zenét alvás közben. Inkább csak szieszta közben vagy ha nem tudok éjjel elaludni valamiért. Engem megnyugtat. Ilyen esetben lágy zenéket hallgatok. Vagy alváshoz kitalált fehér zajt.

Az álmaimra sokszor emlékszem ébredés után. De kizárólag akkor, ha magamtól ébredek fel. Amennyiben ébresztőre, akkor csak nagyon ritkán. Havonta talán egy olyan álom van, amire egész nap emlékszem. Azt általában "kiüti" a következő alvás.

Rémálmom nem szokott lenni, eléggé pozitív élményeket álmodom.

2022. júl. 29. 02:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!