Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmodban szexelsz, azt...

Ha álmodban szexelsz, azt érzed amit valójában érzel szex közben?

Figyelt kérdés
arról lenne szó hogy én még nem szexeltem valóságban, de álmomban tegnap igen. És éreztem a dolgot hogy bedugom.. szóval értitek. Az lenne a kérdés, hogy azt éreztem amit valójában érezni fogok, vagy nem?
2022. júl. 19. 16:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Én is szexeltem álmomban nagyon sokszor, igaz valóságban is...de álmomban még jobb volt, főleg mert azzal volt aki tetszett, sőt orgazmusom is volt elég intenzív.

Nő 33

2022. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy nagyon érdekes dolog.

Én már egyáltalán nem vagyok kezdő szexben, így 47 évesen, túl jó néhány patrneren és egy férjen is, tehát van összehasonlítási alapom.

Nos, valójában igen, azt érzem az álombeli szex során, amit a valóságban is érzek, de sokkal intenzivebben, részletesebben, mint a valóságban, testileg és lelkileg is valahogy felfokozottabb, jobb az egész, pedig a valóságban is igazán élvezem, tehát nem lehet azzal magyarázni, hogy a valóságban biztos sokkal bénábbak voltak a partnereim. Nem, itt valami más a magyarázat...

Nehéz ezt érthetően megfogalmazni...

De például képzeld el, hogy a valóságban van mondjuk száz erogén zónád, álomban meg mintha lenne ezer.

Sokszor próbáltam már álomból áthozni különféle érzéseket a valóságba és alig van eredmény, nagyon nehéz. Nem értem, miért.

De például számomra maga az érintés érzése is álomban sokkal intenzivebb, érdekesebb, mint ébrenlétben. Például végighúzom az ujjaim egy bársony anyagon álmomban és olyan csodás érzés, alig birok betelni vele. Nappal meg ugyan ez teljesen természetes.

Na, kb ilyen különbséget érzek a valós szex és az álombeli szex között is.

Volt erre már olyan magyarázat, hogy azért jobb a szex álomban, mert nem oszlik meg a figyelem, hát ez sántít, mert emlékszem, nekem álmomban is csapongnak közben a gondolataim.

Érdekes az is, hogy álmomban néha olyan partnerrel érzem jól magam, aki éberen eszembe nem jutna.

2022. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lehet az oka, hogy az álom során nem feszeng az ember, ha álmában gondol is másra közben, mégsem úgy zavar, mint a valóságban. Álomban kevesebb a baki, legalábbis nálam, könnyedebb minden.
2022. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
El nem tudom képzelni hogy almodban tudsz olyat érezni amit még sosem csináltál
2022. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan,csak én a behatolásnál sajna felébredek.
2022. júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Megfogsz egy tárgyat a valóságban meg álomban is ugyanazt érzed

Igy vagy a szexxel is

2022. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Izgalmas lehet. Én még nem álmodtam olyat, hogy én szexelek valakivel inkább kívülállóként szoktam látni szexelő embereket, főleg pucér nőket. De amikor felkelek akkor olyan érzésnek tűnik mintha igazából szexelnék, össze lehet vele kötni. Aztán orgazmus kíséretében ki szokott folyni a cucc.
2022. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én konkrétan el is élveztem, férfiaknál nem ritka a "nedves álom".


Ha gyakorlod a tudatos álmodást, akkor kontrollálni is tudod az eseményeket.

2022. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb álmodban, full gátlások nélkül, stb…
2022. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ott gumi nélkül lehet dugni az összes csajt :D
2022. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!