Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már hetek óta álmodom ugyan...

Már hetek óta álmodom ugyan azt. Mi lehet az álom értelme?

Figyelt kérdés

ugyanazt álmodom már 2-3 hete... azt hittem majd csak vége lesz már... de még mindig ugyanazt álmodom... miért?

az az álmom hogy sokan vagyunk olyanok akiket ismerek és olyanok is akiket nem. olyan mint egy osztálytalálkozó. csak az a furcsa hogy valakivel megyek és nem ismerem de mégis ismerem... a barátaim is ott vannak olyanokkal akiket ismerek és olyanokkal akiket nem...


bocsi ha kicsit értelmetlen de ennél érthetőbben nem tudom megfogalmaznni az álmomat... :D


2010. szept. 16. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeretnék segíteni, de fogalmazd meg egy kicsit máshogy és részletezz! :)
2010. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

megpróbálom...

olyan mintha osztálytalálkozó lenne az iskolában. szinte mindenki ott van valakivel. valaki az osztályból jött valakivel valaki teljesen ismeretlen emberrel. és a barátaim is ott voltak/vannak idegen emberekkel. magamat is látom valakivel akit még soha nem láttam de úgy tűnik nagyon jól elvagyunk. ennyire emlékszem mindig.

de ez nem most van hanem körülbelül 10-15 év múlva. mindenki változott.

és nem értem miért van olyan sok ismeretlen. de nem igazán ismeretlenek mert olyan mintha ismerném őket csak nem tudom hova tenni őket.

de igazán az a valaki aki velem jön azt nem igazán látom tisztán. mintha egy láthatatlan valami eltakarná...

olyan furcsa mégis kellemes érzés hogy ott lehetek.


14/l

2010. szept. 16. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Valaki belelopódzott az álmodba és kiakar valamit deríteni! Azok az ismeretlen ismerősök meg az utcán látott emberek avagy a kivetülések!
2010. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nah, utolsó is túl sokszor nézte meg az Eredet-et...
2010. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem olyan minha ki a akarna deríteni valamit... olyan mintha egy régi ismerős lenne de nem emlékszem rá és még az arcát se látom... :)

a többi ember se olyan mintha az utcán láttam volna őket... mintha valahonnan régről ismerném őket...

2010. szept. 17. 06:35
 6/8 anonim válasza:

A megoldás a következő:

az álmodat csak te tudod megfejteni, vagy egy olyan személy, aki ismer téged, ismeri az életedet.

Ugyanis csak ő és te ismerheted fel az életed és az álmod közti párhuzamokat.

Az álmok legtöbbször valamilyen félelmednek, szorongásodnak a kivetülése és megjelenése szimbolikus formában: helyzetek, történések stb.

2010. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

azért álmodom ezt mert meg fog történni? meséltem másnak is az álmomat de nem értették...

na mind1 egyszer majd csak lesz valami az álmomból...

azért köszi :)

2010. szept. 18. 08:33
 8/8 anonim válasza:
Velem volt már olyan , hogy egymás után többször eg helyről álmodtam, hogy ott vagyok. Következő nyáron oda mentünk naralni... csak néztem:S
2010. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!