Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet ez...

Szerintetek mit jelenthet ez az álom? Ilyent még soha sőt még ehez hasonlót sem álmodtam.

Figyelt kérdés
a saját temetésemen voltam. ott volt az anyukám meg egy oszt. társam akihez semmi közöm, csak ő más párszor szerelmet vallott nekem o.O.. szóval. ott voltam, nem hallottak, nem láttak. édesanyám azt mondta valakinek, hogy legalább 30 évet kellett volna éljek. a 30-as szám 2 dologhoz köthető: 1. anyum 30 éves volt amikor megszülettem 2. a születési dátumunkat ha összeadjuk kijön a 30... az egészet egy rémálomnak fogtam fel, mert utáltam, ha nem láttak és nem is hallottak. mit jelenthet ez?
2010. szept. 16. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Semmit nem jelent.Nem fogsz meghalni.Sajnos.Pedig már előkészítettem neked a legforróbb kemencém.
2010. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hehehehehehe
2010. szept. 16. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

aha.

ez izgi.

és azt nem számoltad ki véletlenül, hogy ha a tegnapi hőmérsékletet kivonod az európai átlaghőmérsékletből, majd hozzáadod azt a számot, ahányadik napja volt az évnek, és ebből elveszel 30-at, majd pedig az általános iskolai osztáltársaid átlagéletkorának dupláját, akkor a kijött szám számjegyeinek számtani közepének köbgyökét megszorozva a születési hónapod és anyukád születési hónapjának külnbségével, és ha az egy prím szám, akkor az egyenlítő hosszát méterben elosztod a mount everest magasságának felével, akkor lehet, hogy 30 valamely többszöröse jön ki. Plussz minusz egymillió. És ez azért nem lehet véletlen nem?

Ezt azért már nem lehet megcáfolni.

Számold csak ki légyszíves, majd gyere vissza, ha megvan az eredmény és tovább beszéljük..., de addig biztosat nem mondhatok.

2010. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
HOLTNAK LÁTNI MAGADAT,NAGY ÖRÖM FOG ÉRNI!
2010. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
háát..ha az nagy örömnek számit, hogy a testvérem hozzám sem szól mert meg akartam védeni a legjobb barátnőmet és a barátnőm ellenem forditotta akkor megvolt a nagy öröm..
2010. szept. 16. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
ANNÁL NAGYOBB LESZ AZ ÖRÖM,HA KIBÉKÜLTÖK! A BARÁTOT VÁLASZTJA AZ EMBER,DE EGY TESTVÉRNEK MUSZÁLY MEGBOCSÁTANI,TESTVÉRT NEM VÁLASZTHATSZ MAGADNAK,EZT KAPTAD ÉS KÉSZ! SOK SZERENCSÉT!
2010. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!