Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez bővebben lent?

Mit jelenthet ez bővebben lent?

Figyelt kérdés
Nos nem is igazán ezeke az eredeti zombik voltak hanem az emberek csak úgy simán elfeketedtek és úgy viselkedtek mint a filmbeli zombik kimenekültünk 2 legjobb barátommal a suliudvarra akik amúgy nem is oda járnak és onnan kezdünk el menekülni és miközben mendtünk hirtelen elkezdett esni a hó de mi nem törődtünk vele csak mentünk tovább aztán hirtelen egy párduc vagy valamijen ehez hasonló nagymacska jött elő a búzatáblából és mindenkit leterített a földre barátom arcát meg is karmolta és itt ébrettem fel és ez az álom kihatott az egész napomra más volt a hangulatom és a közérzetem is egyszerúen mindentől féltem mitől lehet ez?
2010. szept. 14. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Kitombolta magát az agyad. Nem tudom mivel foglalkozhattál nap közben, hogy éjszaka ez jött vissza :P
2010. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem kell ezeket annyira bolygatni. Az álmok természetüknél fogva tele vannak következetlenségekkel és irrealizmussal. Aki minden álomban értelmet keres, az előbb-utóbb megzakkan.
2010. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez csak azért folt fura mert kihatott az egész napomra
2010. szept. 14. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a resident evilt nézted meg előtte? XD
2010. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Féj nekem,hogy komoly kérdésre teljesen alkalmatlan eggyemások adnak tudákos választ.Ahoz,hogy az ember jogosult legyen komoly válazst adni,legalább három dolog kell

1Lelkiismeret

2 Tnultság/és vagy megfontoltság

3 Élettapasztalat

Lelkiismeretem van --- majd észreveszed.72 éves vagyok,élettapasztalatom is van.Aligha van olyan ember aki még egy álma után se kérdezett rá:jelent ez valamit?

Merem állítani:a legtöbb álom nem jelent semmit.Több lehetséges magyarázata van,de a kérdésre akarok válaszolni.

Nagyon sok évvel ezelőtt olya borzalmas álmom volt,mely az életért való rettegés érzetét adta ,s mely még ébredés után is megmaradt ,úgyhogy nyugtatgatni kellett magamat: csak álom volt,csak álom volt Az ilyen álmokat senki sem felejti el.Én sem.Ezért lehetetlen volt észre nem vennem mikor az élet az álmot pontosan megéltette velem.Ha ez érdekel megtudhatod innét: www.osys.hu/biromiklos Nincs ember a földön aki az álmot megfejteni tudná.Még a Bibliában sincs ilyen.Ezt még Jákob fia József sem tudta megtenni.Ha tudja,hogy álma mit jelent,hiába kűlde volna apja a testvérei után.Javaslom olvasd el.Mózes első könyve 37. rész től.Én ezeket a részeket a Világirodalom gyöngyszemének tartom.Ó az embernek,hogy a félelem is múló érzés.

Béke veled

2010. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az utolsó mondat helyesen: Jó az embernek,hogy a félelem is múló érzés.
2010. szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!