Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Bővebben a...

Mit jelenthet? Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy srácba. Még tavaly találkoztunk. Ugy érzem hogy én is tetszek neki vagy legalábbis tetszettem. Pár hónapja viszont gyakran álmodom vele, de az a furcsa hogy csak áll és néz, néha mosolyog rám. Pl. ha azt álmodom hogy egy állomáson vagyok és szállok fel egy vonatra vagy csak pörögnek körülöttem az események ő ott van és néz.
2010. szept. 12. 00:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha álmodban is csak őt látod, azt jelentheti, hogy gondolataidat sőt mi több, tudatalattidat is kitölti, állandóan vele vagy elfoglalva.Az hogy csak áll és néz téged, semmi egyebet nem tesz, utal az állandóságra, vagyis arra, hogy a helyzet már jó ideje változatlan, semmi sem akar történni a változás érdekében, viszont ha mosolyogva látod mindig és ő kedvesen néz rád, ez már biztató jel,azt jelezheti, hogy kedvel ő is téged. Mert ha nem kedvelne, negatív gondolatai lennének veled kapcsolatosan és ez valamilyen formában csak elérne hozzád, ha nem másképp, akkor álom formájában.Például azt álmodnád, hogy menekül tőled, vagy csúnyán szólna hozzád, stb.Visszatérő álmok jelezhetik a vágyad beteljesülését. Szerintem tegyél is érte valamit, hogy álmod valóra váljon, szólj hozzá, kérd meg őt valami apróságra, amit meg is tud tenni érted, és abból ahogyan majd reagál érteni fogod hogy mit érez irántad.
2010. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!