Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Na most ez mit jelent? Ha...

Na most ez mit jelent? Ha egyáltalán jelent valamit?

Figyelt kérdés

Szal. Van egy kiskutyám, és elég rosszcsont szóval vinnénk kutyasuliba. És azt álmodtam h a kiskutyám "kettévált" lett belőle egy jó kutya meg egy rossz. A jó énje valamilyen kennelben volt, és egész szépen elvolt benne. A rossz énje pedig a kezemben volt, és mondták h tegyem be őt is. Ám amikor kinyitottam a kennel ajtaját a rossz énje elfutott és amíg tartott az álmom addig nem is találták meg. A Jó énje pedig ott maradt velem.

Én arra következtetek erről az álomról h ha visszük a suliba akkor " a rossz énje elillan" xD

Szerintetek??


2010. aug. 20. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Csuda aranyos álmod volt!

A kutya olyan, amilyenné neveled, nincs rossz énje, legföljebb nekünk, embereknek nem tetsző szokásai. Rajtad múlik ezek kialakulása.

Álmod azt mondja, szerintem, hogy nagyon jó szereted kiskutyádat, és nagyon jó nagykutya válik belőle, kezedben. Gratulálok! Szeresd nagyon továbbra is, ahogy ő szeret Tégedet.

2010. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kutya nem olyan mint az ember!Nincs olyan hogy jó vagy rossz kutya,csupán nekünk,embereknek a szemében.Ne feledd,a kutyát soha nem szabad az emberhez hasonlítani!

[link]

Érdemes megnézned a videókat! :) Ha nem is mindet de 1-et mindenképpen.Nem bánod meg.;)


Az viszont valószínű hogy előreálmodtad hogy a kutyád "rossz tulajdonságai" abbamaradnak,és nagyon "jó kutya" válik belőle(legalább is a te szemedben)!;)

2010. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!