Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Na ez mit jelent? Nagyon...

Na ez mit jelent? Nagyon rossz volt. Help.

Figyelt kérdés
Az van hogy még óvodás lehettem. Azt álmodtam, hogy bemegyek az óvoda ajtaján. Odamegyek a csuszdához és láttom a növéremet, anyukámat és apukámat felakasztva és csupa vér ott minden. Van ott egy hatalmas fa is és aztán megláttam egy árnyékot és elkezdtem futni. Utána felébredtem. Szörnyű volt. Akkor még kis óvodás voltam kb. 4-5 éves.Most meg már 13, de azota sem felejtettem el .A válaszokat előre is kösz.
2010. aug. 18. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Azt, hogy túl sok hülyeséget néztél/láttál/olvastál/hallottál.
2010. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem sokat tudok az ilyenekről, de az álmok nem jelentenek feltétlenül rosszat! lehet hogy csak kis korodban valami horror filmet néztél, de arra nem emlékszel! kiskoromban nekem is voltak rémálmaim!
2010. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nekem csak ez az egy volt. Legalábbis ami megmaradt. Egy idejig elfelejtem aztán eszembe jut csak úgy.
2010. aug. 18. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

sziia. én 15 vok és néhány éves koromban nekem is SZINTE ÁLLANDÓAN ilyen álmim voltak, kb mindre még ma is emlékszem /sajnos. Még most is nyomasztanak, pedig már olyn 10éve volt ez már nekem is.


Sztem ez azért van,mert a kisgyerekek mindenre sokkal fogékonyabbak, élénkebb a fantáziájuk, stb...


De ne törődj vele. Ha mégis félnél , mit jelent Nézd meg egy álmoskönyvben!

2010. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon ragaszkodó kisgyerek voltál,szeretted,féltetted a családodat és ez a féltés így jelenhetett meg álmodban.Az óvodát nem nagyon szerethetted,jobban szerethettél a családod körében lenni én erre tippelek az álmodból.Más jelentőséget nem látok benne.
2010. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!