Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fiatal, gyermektelen nők,...

Fiatal, gyermektelen nők, álmodtatok már olyat, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Én többször is, de a ma reggeli kifejezetten valósnak és kellemesnek hatott. 5 hónapos terhes voltam, és kiderült, hogy lányom lesz. Számomra csak azért furák ezek az álmok, mert szingli vagyok, így nyilván nincs apuka a képben és elgondolkodtam, ki az. De nagyon fura volt felébredni ezután, vissza a szingli valóságomba. XD


24/N



2020. dec. 30. 20:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is álmodtam már ilyet, de nem szerepel a terveim között most éppen:D
2020. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Gyerekmentes vagyok, soha nem akarok gyereket. Néhányszor volt már olyan álmom, amelyben terhes voltam. Mindegyik rémálom volt, borzalmas. Tudtam, hogy inkább meghalok, mint hogy megszüljem. Hihetetlen megkönnyebbülés volt felébredni ezekből az álmokból. Nagyon élethűek voltak, úgyhogy tényleg 100000%-osan biztos vagyok abban, hogy soha nem kell gyerek. Na nem mintha egyébként kétségeim lennének.
2020. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
Fog olyan is írni ide, aki amúgy akar gyereket és nem lidércnyomáskéntél meg egy ilyen álmot...? Elég lelombozó olvasni az eddigieket...
2020. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Akitakarsz ***** válasza:
93%

Én igen

18F

2020. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Nincs gyerekem, nem akarok, de van egy régi álmom, ami nagyon bennem maradt, mert emlékszem, milyen nyomorúságosan éreztem magam. Nagy volt a hasam, és mentem be még a gyerekkori szobámba, tisztán látom a bézs szőnyeget. És sírás közeli állapotban voltam, és tudtam, hogy fiam lesz. És álmomban "emlékeztem", hogy már voltam terhes, lányt szültem, és örökbe adtam. Valamennyire megnyugtatott, hogy majd ezt is örökbe adom, de a terhesség nyomorúsága megmaradt. Erre nem tudok jobb szót, az a szánalmas, tehetetlen állapot nagyon felkavaró volt.
2020. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%

igen álmodtam 1x álmodtam olyat - nekem megrázó volt pedig semmi remisztö nem történt benne. Csak fogtam a kezembe a babámat


22L

2021. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%
Igen, borzasztó volt, szinte pánikrohamot kaptam tőle
2021. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Másképpen gondolkodsz(5) azzal kapcsolatban, hogy itt az ideje(hónapos) családot alapítani(terhes voltam), és ráadásul(kiderült) rosszul is járnál vele(hogy lányom lesz).
2021. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!