Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fiatal, gyermektelen nők,...

Fiatal, gyermektelen nők, álmodtatok már olyat, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Én többször is, de a ma reggeli kifejezetten valósnak és kellemesnek hatott. 5 hónapos terhes voltam, és kiderült, hogy lányom lesz. Számomra csak azért furák ezek az álmok, mert szingli vagyok, így nyilván nincs apuka a képben és elgondolkodtam, ki az. De nagyon fura volt felébredni ezután, vissza a szingli valóságomba. XD


24/N



2020. dec. 30. 20:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem azért jött elő ez a téma nálam, mert idén decemberben 3 nálam fiatalabb ismerősömet jegyezték el, illetve az elmúlt hónapokban ketten szültek, nyáron volt sok esküvő, és kicsit nagyon azt érzem, hogy le vagyok maradva az élet nevű játékban. 😅
2020. dec. 30. 20:46
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem álmodtam, mert nem akarok gyereket.

Az meg gáz, hogy azért érzed magad lemaradva, mert MÁSOK már szültek, mintha muszáj lenne. 24 vagy, előtted az élet, nem vagy lemaradva semmiről.

2020. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Úristen, milyen gáz hozzászólások vannak...... látszik, nem jött be a fapnaknak az élet. 😁


Teljesen természetes, hogy ezzel álmodsz, de ez nem azt jelenti, hogy akkor rögtön bele is kell vágni még párkapcsolatban is. Majd ha úgy érzed, hogy már tiszta szívedből szeretnél, akkor hajrá :) egyébként igen, nekem is volt már ilyen álmom, és általában mindig nagyon részletgazdagok voltak és még mindig vissza tudok emlékezni rájuk:)

2020. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
28 éves koromig egyetemista leszek, szóval nem is aktuális a kérdés. :) Inkább csak jó érzés lenne magam mellett tudni azt a valakit, akivel gondolkodhatnék ilyesmin. De el kell fogadnom, hogy nem mindenki találja meg 20 körül az igazit és majd házasodik 25 éves kora előtt, sőt.
2020. dec. 30. 21:02
 5/18 anonim válasza:
75%
Én még nem álmodtam(16),haverom már igen(17).
2020. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
82%

Igen, rémálom volt. Azon gondolkodtam, hogy passzoljam el, illetve gyászoltam a testemet.

24/L és soha nem akarok gyereket.

2020. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Én is álmodtam már ilyet, csak férfi vagyok. Annyira megijedtem hogy felébredtem...
2020. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem hiszem, hogy már fiatalnak számítok 33 évesen, de sokszor álmodtam azt, hogy terhes vagyok, és mivel nem akarok gyereket, mindig elrontotta a következő napomat.


Egyébként nem hiszek az álmoskönyvben, hogy fog = halál, de a terhesség nem terhességet jelent szó szerint. Valami megfogant, de hosszú az út odáig. Velem ilyen volt munkahelyváltásnál és költözésnél. Valami változást jelent, ami nem fog egyik napról a másikra bekövetkezni, és meg kell érte dolgozni.

2020. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
78%
Igen, előfordul néha, hiába nem foglalkozom vele nappal, annyira benne van a közbeszédben a szülés progaganda és a nők csesztetése ezzel, hogy akaratlanul is beférkőzik a tudatalattimba. Nálam ezek mindig lidérces álmok, ha véget érnek, a valós problémáim kismiskának tűnnek mellette :D
2020. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
81%

Nekem visszatérő alom h terhes vagyok nem akarok az lenni szenvedek tole es utom a hasam.......

Pedig az eletben mindenkepp szeretnek majd családot ha eljon az ideje

( nemreg megtudtam h anyukam elvetetett elottem meg utanam is babat, nem tudom van e összefüggés)

24/L

2020. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!