Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi azt sok gyermektel...

Miért hiszi azt sok gyermektelen nő, hogy mindenki az ő méhével van elfoglalva?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy sokan felkapják a vizet olyankor is, amikor senki nem bántja őket. A világ nagy részét nem érdekli, hogy ha gyerek nélkül halnak meg. Ezzel szemben mindenhová odaírkálnak ezek az unatkozó nők, ami gyerekkel kapcsolatos cikk és mindent kiforgatnak, hogy megsértődhessenek rajta.
2019. jún. 25. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk mert a csapból is az folyik, hogy szüljél meg önző vagy ha nem meg kipusztul a magyarság meg legyen gyermektelen adó stb.. Emellett ott a csok és babavàrò hitel, auto támogatás amit megint a gyerektelenek dobnak össze.

Többet bánt minket a társadalom szerintem.

Egyébként szeretem a gyereket és örülök, ha másnak megadatott a dolog. De többet bántanak minket szerintem

2019. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Épp ellenkezőleg. A terhes nők, kismamák, anyukák hiszik azt, hogy mindenkit érdekel az ő méhük és annak tartalma. Kismama blogokon, facebook csoportokban, a gyakori kérdések jó részén, weboldalak ezrein foglalkoznak azzal, hogy ki nem várja a menzeszét, hányszor hányt, milyen állagú és színű folyása van, mekkorára tágult, hogyan szült, milyen a gyermek széklete és hányszor kell nyilvánosan szoptatni ahhoz, hogy egyszer végre valaki csúnyán nézzen rá, és mehessen az Internetre nyavalyogni. Ha az embernek van 1-2 friss anyuka ismerőse, az már elég hogy ezek az unatkozó anyukák elárasszák a közösségi médiát a pelenkákról szóló cikkekkel és napi 10 fotóval a gyerekről. Pedig a világ nagy részét nem érdekli hogy mi van a gyerekükkel. Ezzel szemben mindenhova odaírkálnak, sőt ezen felül óriásplakátok, tv reklámok, YouTube reklámok tömegei foglalkoznak ezzel.
2019. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Amikor mindenhonnan azt hallod hogy szüljél, szüljél már, miért nem szülsz, ideje szülni, legyen gyereked, nincs elég magyar, szülj, szülj három gyereket, szülj...ez jön a családtól, a kollégáktól, a barátoktól, a kormánytól...akkor eléggé úgy tűnik hogy az emberek a méheddel vannak elfoglalva.
2019. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A kormány előtt is mindig gyerekkel csesztették a nőket és vannak idióta gyermektelen nők akik mindenhova odapofátlankodnak, mint ahogy vannak idióta anyukák akik mindenhova odapofátlankodnak. Nem atomfizika.
2019. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ugyanmar miert ne kapná fel a vizet mar attol is, ha csak valaki a szájára veszi mehük? hogy kepzeli azt barki is hogy velemenyt alkothat arrol hogy ki mire hasznalja a legintimebb testreszeit? varja meg amig elkezdik bantani is erte? a kormány is nagyon felelős erte, meg ez az ókori fefogas, hogy egy nő testét szaporodasra kell használni és hogy ez közügy és nem magánügy...
2019. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Hmmm? 🙃

Ezzel még nem találkoztam, szóval akkora hatalmas probléma csak nem lehet...

Eddig pont hogy a másik oldal ferfijai nyígást hallottam többet: "jaaaaj jaj jajjjaj elfogy a magyar, mert a magyar nők ahelyett hogy szülnének, reggeltől estig fa szt szopnak és cosmopolitant olvasnak jajjjjaaaajaj"

Ez ellen mikor kezdünk panaszkodni, kérdező? Egyeztessünk időpontot....

2019. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Magam részéről soha, mert én meg pont ezzel nem találkozom. Érdekes hogy mindenki azzal foglalkozik ami nem a kérdés tárgya.
2019. jún. 25. 17:46
 8/12 anonim válasza:
100%

Én sem találkoztam még olyannal, hogy egy tudatosan gyermektelen nő gonosz módon elrontsa a gyermekesek örömét azzal, hogy odaírkál az ártatlan cikkek alá, amik gyerekkel kapcsolatosak.

Olyannal már találkoztam, hogy valaki akarva/akaratlanul kiprovokálta (mint pl ez a kérdés).

Az pedig tagadhatatlan tény, hogy a társadalom legnagyobb része nemcsak hogy alapvetőnek tekinti, hanem el is várja hogy egy nő szüljön. A családtagok, az ember szülei/ nagyszülei, a barátnők, idegen emberek, az állam “a gyermek az első” feliratokkal és még sorolhatnám.

Senki nem sértődik meg csak úgy magától, ha békénhagyják.

Másfelől nézve az anyukák borzasztó különlegesnek érzik magukat, amikor terhesek, és ezt szeretik mindenki orra alá dörgölni, kifogásként használni és előnyt szerezni vele. Miért ne érezhetné magát különlegesnek egy olyan nő, aki szembe mer menni a társadalmi konvenciókkal, mert rájött, hogy az életet máshogy is lehet élni, és ezt boldogan fel is vállalja egy kismamákkal és CSOKosokkal teli országban?

2019. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szép hosszú válasz, de ott abbahagytam az olvasást, hogy nem láttál még a kérdésemben szereplő nőket. Mivel a kérdés róluk szólt, velük kapcsolatos válaszokat szerettem volna.
2019. jún. 26. 09:06
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Mert olyan világban élünk, ahol a férfiak és a klimax utáni nők egy része folyamatosan a mi méhünkkel van elfoglalva. Ezenfelül ott vannak az anya tigrisek, akik személyes sértesnek veszik, ha valaki nem akar gyereket.

Többet vegzàljàk a gyerekteleneket (akár az abortusz szigorìtàsàval), mint amennyit a gyerektelenek foglalkoznak a gyerekes családokkal.

Elég megnézni a terhesség megszakìtàs kategóriát. A sok idióta momzilla odagyűlik fröcsögni, hogy szüld meg, majd lesz valahogy. Add örökbe. Meg szégyelld magad, hogy nem akarod, én meg más évekig próbáloztunk hogy összejöjjön stb..

Túlságosan sokat foglalkoznak az emberek idegen emberek méhével..

Fordított esetben szerintem kevésbé, én úgy látom, hogy a gyerektelenek kevésbé folynak bele más életébe. Bár persze mindig van 1-2 hülye, szélsőséges ember, de én szerintem nem annyira jellemző.

2019. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!