Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi azt sok gyermektel...

Miért hiszi azt sok gyermektelen nő, hogy mindenki az ő méhével van elfoglalva?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy sokan felkapják a vizet olyankor is, amikor senki nem bántja őket. A világ nagy részét nem érdekli, hogy ha gyerek nélkül halnak meg. Ezzel szemben mindenhová odaírkálnak ezek az unatkozó nők, ami gyerekkel kapcsolatos cikk és mindent kiforgatnak, hogy megsértődhessenek rajta.
2019. jún. 25. 12:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Várom a linkeket ahhoz a sok cikkhez, odaírkáláshoz ,megsértődéshez, szavak kiforgatásához ami szerinted mindenhol ott van.

Tapasztalni véltél valamit, de felkapod a vizet, mert valaki mást tapasztalt?

Te nem a “miért” kérdésre keresel választ, hanem megerősítést és egyetértést szeretnél. Azt itt gyk-n sajnos ritkán kapja meg az ember.

2019. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Félreértesz valamit. Csupán a témátol eltérő válaszokat nem szeretem. Mit érdekel engem, hogy egy teljesen más kérdésben ki mit tapasztalt? Elnézést, de nem a gonosz anyukákra voltam kíváncsi. Az sem érdekel, hogy többen vannak e, vagy sem. És megkérlek, hogy ne akard helyettem eldönteni, hogy mi volt a célom a kérdéssel. Az általam említett postok a facebook oldalon jelentek meg. Jó részükhöz magam is írtam hozzászólást, és nem szeretném, ha a kérdésem alapján beazonosítható lennék az igazi nevemmel. Így nem adom meg a forrást. Vagy elnézed nekem, vagy nem.
2019. jún. 26. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!