Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt, hogy alig...

Miért álmodom azt, hogy alig bírok futni?

Figyelt kérdés
Olyan mintha borzasztóan könnyű lennék és nem bírok a testemmel előrehaladni, csak szenvedek, mintha a vízben próbálnék futni. Ellenállás nincs, csak egyszerűen olyan. Rengetegszer álmodom ezt és el is hiszem, hogy ez nem álom, tényleg így futok.
2010. júl. 28. 19:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
de én nem menekülök semmi elől álmomban
2010. júl. 28. 21:53
 12/13 Aubrey* válasza:
Nekem is volt már ilyen.. de engem üldöztek és futni akartam de olyan volt mintha a lábam a földbe gyökerezett volna, kiabálni akartam de szinte csak suttogni tudtam! Nagyon szar volt...:( Nem tudtam mit csinálni és arra keltem fel hogy össze-viszsa kapálózok és beszélek:D Saját hangomra ébredtem fel!:D Nagyon zuraaa volt:S Aztán volt még egy olyan álmom hogy egy labirintusban vagyok és valaki követ és próbálok minél hamarabb kijutni,de sose találom a kijáratot:S utálom az ilyen hülye álmokat aminek semmi értelmük...
2010. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Dodesz.. válasza:

jajj, Nekem is vanak iylen futásos álmam :S

Olyan mintha, nagyon-nagyo nehéz súj lenne rákötve, és próbálok futni, de csak borzasztó lassan és fárasztóan jutok egy kicsit előrébb.Volt, hogy a kezemmel kapaszkodtam előre, de nem ment..Nagyon durva..

Kiskoromba meg a volt, hogy valaki a nevemen emlegetett először halkan majd avégén már ordított..Nagyon utáltam:S

15/L

2010. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!