Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt, hogy alig...

Miért álmodom azt, hogy alig bírok futni?

Figyelt kérdés
Olyan mintha borzasztóan könnyű lennék és nem bírok a testemmel előrehaladni, csak szenvedek, mintha a vízben próbálnék futni. Ellenállás nincs, csak egyszerűen olyan. Rengetegszer álmodom ezt és el is hiszem, hogy ez nem álom, tényleg így futok.
2010. júl. 28. 19:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Már én is álmodtam ilyesmit,hogy kergetnek,és ezerrel futnék de egyszeruen nem haladok elore,és csak probálok, probálok futni de nem megy!Es ez olyan szafr!
2010. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Uristen en is igy vagyok, valaki fejtse meg lecciiiii!
2010. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Máté98 ***** válasza:
75%
Nekem olyan volt, hogy kergettek, de alig láttam valamit.. nem jelent ez semmit se, nyugodjatok meg. Ez csak azért van, mert egy régi emlék e tudatalattitokban így fejezi ki magát. Vagy valami aktuális dolog. Mindenesetre ez nem olyan dolog, amit értelmes álomnak gondolnék...
2010. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

megfejtem nektek.

Jól figyeljetek:

De előre szólok, semmi ezoterikus nem lesz benne.

Be van takarva a lábad, vagy a lábad előtt van az ágynemű. Vagy maga az ágy fejt ki nyomsát a lábadra.

Ezért.

2010. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez így van. Álom közben is érzel, felfogod a külvilágot, a környezetet. Az álmok gondolatok. Mivel futnál, a futásra gondolsz, de a tested nem hajtja végre a parancsot, nincs meg a válasz, a reakció, így az agyad nem tud hozzá érzést gyártani. Tudja, hogy igazából nem futsz, ezért álmodod ezt. Ilyen a zuhanás is. Én is szoktam ilyet álmodni, van amikor rájövök ezekből, hogy álmodok, van, amikor nem.
2010. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én meteorrol álmotam,hogy becsapódik,és futunk a tüzes porfelhő elöl,de n nem tudtam,mert elgémberedett a lábam xD utána már úgy futottam szó szerint mint egy kutya vagy medve xD De tök rossz érzés :S
2010. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
az alábbi álmok : S Z O R O N G Á S ra utalnak
2010. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor volt régen, amikor már éreztem hogy ébredés közelben vagyok ,de még maradni akartam volna.
2010. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
nekem ez mindig így van ha azt álmodom h kergetnek de én még kiabálni sem tudok, viszont mindig feltudom kelteni magam
2010. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én sem tudok rendesen futni sose álmomban.
2010. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!