Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon ez mit jelenhet? Lehet,...

Vajon ez mit jelenhet? Lehet, hogy homlokon csókolt a múzsa?

Figyelt kérdés

Na az álmomban volt egy romos épület, amiben egy lányal laktam együtt. De az szigorúan barátság volt. Na szóval én egyszer találtam egy lejáratot, ahol lementem.


Kiderült, hogy egy olyan helyen vagyok, ahol egy csómó ember él. Van komputerterem, vetítő, hullaház minden.


De én egyre lejebb mentem, és átmentem egy szobán /olyan mint az enyém/, majd lementem egy lépcsőn, ami egy terembe vezetett, amelynek a mélyén egy bűzös tó volt, öklömnyi rovarokkal a tetején.


Na én mentem volna vissza, de egy nő jött lefele, és azt mondta, hogy: Innen nincs menekvés, elkell jutnom a berrilium piramisig.


2010. júl. 22. 06:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Céljaid megvalositása közben akadályokba ütközöl.
2010. júl. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Huhúúú... deszép archetipusos álom!!!


A ház a tudatod a szintek a tudatod mélységei. A többit már tudod értelmezni... ;)


Nagyon szép álom.

2010. júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod,mert az álmodban ha -ez csak példa-ha tűz van és te felriadsz,mert neked rosszat jelent ugyan is leégett a házad,vagy megégetted magad...de másnak pl tábortűznél volt az első csókja és ő jó kedvel ébred...ezért mindenki csak maga tudja,h mit jelenthet az álma....
2010. júl. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!