Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodásban rá lehet...

Tudatos álmodásban rá lehet venni magunkat arra, hogy ne ébredjünk fel, mikor végzünk önmagunkkal?

Figyelt kérdés

2019. nov. 15. 22:43
 1/6 aparalyza ***** válasza:
80%

Nem.

Én a (jövő heti) lottószámokat kerestem az újságokban, de (mivel nem tudhatom) nem találtam meg.

2019. nov. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Blade Bone ***** válasza:
Neked meg mi bajod van?
2019. nov. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
52%
2#😂😂😂😂❤
2019. nov. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda????

"....hogy ne ébredjünk fel, mikor végzünk önmagunkkal?"

MICSODA???


Amúgy nekem 1. sikerült, nem tudom tudatos volt e és inkább haldokoltam mint, hogy tudjam mi is történik de folytatódott a történet...

...Elkezdet elsötétülni a kép. Gondolom elkezdtem ébredni, de akkor úgy éreztem végem és annyit mondtam "-NEM, még NEM!" Ekkor kinyílt a szemem s ismét ugyan abban az álomban voltam. Lehet csak az agyam játszott velem, de ettől még fura volt.

2019. nov. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet - ha öngyilkosságról álmodsz az nagyon nem jó, az már eleve egy szorongásos álom, az agyad be fogja nyomni a "vészcsengőt" és fel fog ébreszteni.
2019. nov. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megvan, lehet!

3x estem le vagy vetettem le magam egy kastélyról, 2x fel se keltem, nem jó élmény... pláne 2x átélni, és 3x végignézni...

Minden esetre megváltoztattam a környezetem és az életvitelem (enyhe tériszonyom is lett sóval senkinek se kívánom)

Így értetted az önmagunkkalt?

2019. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!