Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Előfordulhat, hogy előző...

Előfordulhat, hogy előző életemből álmodok?

Figyelt kérdés

Az történik igazából ,hogy kb 1 hónapja minden nap ugyanazt a történet folytatást álmodom meg. A helyszín napról napra változik tök olyan mint 1 sorozat . A képet nem 3. külső személyként látom ,hanem mintha én lennék a "főszereplő" helyében.

Szerintem középkorban lehettem ,mert mindig felfegyverzett társakkal mentem akik beszéltek hozzám vmi idegen nyelven és én ezen a nyelven válaszoltam.


Azért is írom le ezt a kérdést ,mert az utolsó nap az álmomban egy hatalmas csatában voltam. Lovasrohamon vettem részt véleményem szerint ahol feltehetőleg "vesztettünk?!" ,mert az utolsó kép álmomból ,hogy felnézek és 1 nyíl állt ki a vállamból . ->aztán felébredtem.


Ami miatt megilyedtem az az volt ,hogy utána sajgott ott a vállam ahol álmomban a nyíl kiállt.


És elötte is előfordult már olyan ,hogy dulakodtam valakivel (ugyanilyen) álomban és orron vágott . Az orrom mikor felkeltem meg vérzett.


Ez mitől lehet?:O

Lehetséges ,hogy előző életem képsorait látom?


2010. júl. 16. 22:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

szia Querbis..

23:44 vagyok nem ugy gondoltam hogy beteg hanem ah szeretné tudni hogy ez téynleg az elözö élete akkor hipnozissal meg tudja tudni amibe egy iylne szakosodott ember tud segiteni.

2010. júl. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Aham ^^

Hát ilyen hipnózis terén szinte semmi ismeretem nincs.

Talán meglehet, talán nem.

De ahhoz megfelelő embert kell kapni, és kevés ilyen van.


Nem tudom hogy vagytok vele, de szerintem ez egy előző élete lehetett.

A történtek elég bizarrak, mint például az ismeretlen nyelv.

2010. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)


Igazából a középkor számomra a kedvenc időszak a történelemben( nagyon magas a történelmi tudásom ,szóval tudom ,hogy az emberiség úgymond"legsötétebb" kora) ,de ha úgy vesszük én mindig az melett álltam ,hogy a kard-al küzdés mennyivel nemesebb mint a bokorból fegyverrel rálőni valakire:) Ezenkívül azért a lovagkornak voltak szép dolgai:)


Ezért úgy jól is esett ez az álom először:)


De így 1 hónap után minden este:S mintha valami sorozatot néznék. Kiváncsi leszek a folytatására. ,ha lesz akkor írom!

2010. júl. 16. 23:58
 14/28 anonim ***** válasza:

Rendben.

Holnap dél-délután megnézem, hogy mit írtál.

Szép álmokat =)

2010. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
írok ide,énis kiváncsi vagyok a folytatásra :)
2010. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Na :) ahogy gondoltam. Az álom folytatódott. Bár szerintem ez volt az utolsó álom.

Elég nehéz felidézni is olyan "hiányos" . Mármint csak bizonyos kockák vannak meg . Egy szobában feküdtem. Körülöttem korábbi álmaimból ismert 2 személy és 1 nő aki szintén korábbi álmaimban feltünt. Folyamatosan beszéltek és énis bár eléggé akadozott a hangom. A nőnek aggódó, kétségbeesett arca volt . A hangom időnként el elfuló volt a végén egyre nehezebben kaptam levegőt.

Aztán a 3 alak elkezdett homályosodni mígnem összefolytak.


Ezután felébredtem. valószínüleg ez lehetett a halál része?

2010. júl. 17. 08:14
 17/28 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mikor van vége csak akkor fogod megtudni, hogy mikor haltál meg, ha már nem álmodsz többet.

Most nincsenek fájdalmaid, vagy hasonló dolgok?

2010. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
csak. kirázott a hideg utána. izzadtam mint az állat. izzadtam mégis fáztam. szóval nemértem.
2010. júl. 17. 10:44
 19/28 anonim ***** válasza:
Kérlek reggel számolj be az álmodról, és hogy mit érzel.
2010. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Bocsi a késői válaszért vártam 2 éjszakát de amióta a múltkor homályosan láttam álmomban majd felébredtek nem álmodtam tovább a történéseket:( valószínűleg vége:(
2010. júl. 20. 08:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!