Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Előfordulhat, hogy előző...

Előfordulhat, hogy előző életemből álmodok?

Figyelt kérdés

Az történik igazából ,hogy kb 1 hónapja minden nap ugyanazt a történet folytatást álmodom meg. A helyszín napról napra változik tök olyan mint 1 sorozat . A képet nem 3. külső személyként látom ,hanem mintha én lennék a "főszereplő" helyében.

Szerintem középkorban lehettem ,mert mindig felfegyverzett társakkal mentem akik beszéltek hozzám vmi idegen nyelven és én ezen a nyelven válaszoltam.


Azért is írom le ezt a kérdést ,mert az utolsó nap az álmomban egy hatalmas csatában voltam. Lovasrohamon vettem részt véleményem szerint ahol feltehetőleg "vesztettünk?!" ,mert az utolsó kép álmomból ,hogy felnézek és 1 nyíl állt ki a vállamból . ->aztán felébredtem.


Ami miatt megilyedtem az az volt ,hogy utána sajgott ott a vállam ahol álmomban a nyíl kiállt.


És elötte is előfordult már olyan ,hogy dulakodtam valakivel (ugyanilyen) álomban és orron vágott . Az orrom mikor felkeltem meg vérzett.


Ez mitől lehet?:O

Lehetséges ,hogy előző életem képsorait látom?


2010. júl. 16. 22:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
A laikusság azt mondatja velem, hogy azért álmodtad, hogy meglőttek a válladon, mert alaphangon fájt a vállad, és az orrod is előbb vérzett, minthogy álmodban behúztak volna. A külső ingerek, a tested állapota az álmodat is befolyásolja, pl. ha éhes vagy, tuti, hogy hatalmas zabálásról fogsz álmodni. Viszont az elég gyanús, hogy idegen nyelven beszéltél, amit, ha jól olvastam nem is ismersz, és hogy az álom éjszakáról éjszakára folytatódik. Szerintem lehetséges, hogy előző életed képei tértek vissza!
2010. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

köszi:) a vállam elötte nem fájt. És őszinte leszek . Olyan érzést még sosem éreztem ,most megpróbálom leírni. Meleg ,de egyszerre fájt pont azon a helyen ahol a nyíl átvágta. Mintha tényleg ottlett volna a nyíl a vállamban.


Szóval kiváncsi leszek lesz -e folytatása az álomnak ,mert 1 hónapja álmodom ezt folyamatosan. Persze voltak jelentéktelen napok is amikor csak tábortűznél ültünk és ugyanezen az idegen nyelven beszéltünk. De ,hogyhogy nem értem a nyelvet? olyan mintha valami teljesen ősi nyelv lenne vagy nem is tudom.

2010. júl. 16. 23:06
 3/28 anonim ***** válasza:

Régen született lélek vagy.

Újra látod ami történt veled, újra átéled azt, még a fájdalmakat is.

Így megismered az egyik életed.

Próbálj részletekre figyelni, szavakat megjegyezni, hogy tudd mikor és hol voltál.

Így megismerheted magad.

Remélem segítettem

2010. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
azelsönek igaza van. látta egy riportot mikor ugyan ez mondták pl: ha álmodod hogy fuladsza vizbe az azért van emrt folyik az orrod és enm kapsz levegöt. nem hinném hogy az elözö életedböl álmodtál emrt az embernek több féle alvássi szintje van. amikor álmodzs és emlékszel rá az már tudatosan teszed és felébredésed 1-5 perccele lött evan(ha álmodba óráknak is tünik) amikor meg az elözö életröl bármi információt csaka tudat alattiból tudhatsz ami itt nem léthesülhetett. ha van kérdésed irj.. am 14/ L vagyok de attól függetlenül müvelt vagyok :P szóval hidj nekem :P
2010. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Nem kritizálni akarok, kíváncsi vagyok.

Miben merül ki a műveltséged?


Amúgy igaz amit mondasz.

De régóta álmodja ezt, és amit érez az nem szokásos.

Szerintem itt másról van szó.

2010. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

alapból én sem hittem az álmoknak jelentősége van szlogenba előző életben. De ezek után elkezdtem hinni benne.Hiszen ez már nem normális. És folyamatosan folytatódik. Ugyanabban az időben ugyanazzal a nyelvvel.

Álmomban értem a nyelvet (legalábbis válaszolok rá) ,de én nemtudom a valóságba ,hogy mitjelent.

Olyan mintha 1 filmet néznék amit már felvettek és én vagyok a nézőközönség (csak a főszereplő szemszögéből)


ebből is gondolom ,hogy előző élet beli történés lehet. (lehetséges ,hogy előző életemben halálom elötti 1 hónap?!)

2010. júl. 16. 23:36
 7/28 anonim ***** válasza:

Várjuk ki a végét.

Túl lehet élni egy vállon lövést.

Vagy már befejeződött az álomsorozat?

2010. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

a"müvelt kisláynka vagyok" nem ugy értettem hogy müvelt már mitn ismeretségem avn ebből .

érdekes hogy sose álmodjuk tovább mikor emghallunk, mert nem tudjuk hogy mi van a halál után ( a tudatba)

am ha gondolod van erre szakosodott "orvsok" talán ök tudnak segiteni.vagy vissza vinni az elözö életeidbe(hipnozissal) vagy megtalálni a választ az álmaiddra.

2010. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

A reinkarnáció elmélet szerint a halál után újjá születsz.

Ezért nem tudod hogy mi történik a halál pillanatában.


Véleményem, hogy ez nem egy betegség, hogy orvos kelljen.

Ez egy adomány.

Nagyon kevesen ismerik meg előző életüket.

Szerencsésnek mondhatod magad :)

2010. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

23:41 nemtudom a vállon lövés tegnap este volt ,ha folytatódik azt közlöm veletek bár az álom pontosan így fejeződött be. : ... ránéztem a nyílra majd a földre raktam a fejem az eget bámultam és felfegyverzett emberek futottak el mellettem. na itt ébredtedtem fel.


amugy a folytatásra én is kiváncsi vagyok:S

2010. júl. 16. 23:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!