Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az állom mit jelent?...

Ez az állom mit jelent? (valami könyvről szól)

Figyelt kérdés
Olyasmit álmodok mostanában hogy van egy szituáció, amire reggelre sosem emlékszem de álmomban átélem miközben tudom hogy egy könyvbe van amit olvasok, viszont nem tudom mi a könyv címe. Tudom hogy nagyon kacifántos, de ki tudtok következtetni belőle vmit?
2010. júl. 14. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez olyasmi lehet, mint a Végtelen történet című filmben. A srác olvas egy könyvet, közben ő is belekerül a történetbe. Ha jól értelmeztem amit mondasz. Érdekes, hogy nem közvetlenül éled meg az eseményeket. Jó lenne tudni a könyv címét, meg hát a szitut is, mert így nehéz. Amikor álmodsz, akkor tudod, hogy álmodsz? Vagy csak azt, hogy egy könyvből olvasod? Mert ez akár közelíthet a tudatos álmodáshoz is, amikor tudod az álmodban hogy az csak álom.

Sajnos most csak ennyi jut az eszembe.

2010. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!