Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő állom, mit takar?

Visszatérő állom, mit takar?

Figyelt kérdés

A magasan a felhők fölösről a kéklő égben érkezek és lassú zuhanás veszi kezdetét modern felhőkarcolók mellet zuhanok le és hirtelen gördeszka szerű szörffel cikázok össze viasza a levegőbe és élvezem .

Mit jelenthet ?


2011. febr. 11. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Flesselsz, megesik az ilyesmi.
2011. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a születést álmunkban újra éljük zuhanás formájában.
2011. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első mondat azt, hogy nem tudsz írni. Az álom, ha visszatérő, akkor szerintem nem egyszerű fantáziáról lehet szó. A visszatérő álmoknak oka van. Lehet valami elfojtott vágy talán, vagy valami élmény álomvilággal összemosódott képzete. Fölösleges dolog szó szerint értelmezni, nézz egy álmos könyvet, ami egyébként semmitmondó marhaság. De szerintem biztos valami elfojtott dologról lehet szó, vagy egy emlék / félelem eltorzult módosulata.


Darrien

2011. febr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Régen én mindig a nagymamámék emeletéről zuhantam le. Csak én nem élveztem...
2011. febr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia! Úgy tudom a "zuhanás" élmény az, amikor megérzed a föld vonzáserejét. Érdekes módom sohasem esel le igaz?

Én is szoktam ilyet álmodni, de számomra kellemetlen.

2011. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hagy kérdezzem meg.

Határozott és szabadságra vágyó azt élvező ember vagy ?

Köszi

2011. febr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!