Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon fura volt ez az álom....

Nagyon fura volt ez az álom. Lehet valami jeletése?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy este volt, és mindenki csendben volt (én,anyum,apum,+ a két öcsém), csak a tv volt bekapcsolva. Együtt néztük a híradót, ami más volt, mint amilyen szokott lenni (álmomban az volt a megszokott, mint ami a való életben). Nem volt háttérzene, sőt hírek sem voltak, csak ott ült a híradós csaj, és várt egy pár percig, majd gyászos hangon (komoran, mintha már belenyugodott volna valamibe) elkezdett búcsúzkodni az egész világ nevében, és elmondta, hogy ez az utolsó dolog ammi megy a tv-ben, és utána minden kikapcsol, és vége lesz mindennek, mindenkinek. Ezután minden elektromos dolog kikapcsolt,eltűnt a madárcsicsergés, a szél hangja, hatalmas, nugalom, és csend lett. Csak álltunk csendben az ablak előtt (ami tökre nagy volt) és a hideg sötétkék égen nagy fehér fénycsóvák jelentek meg, amik vagy felrobbantak, vagy lezuhantak, és még 1csomó ilyen színes, fényes meteor féleség. Mindez hang nélkül zajlott. Tudtuk (nem beszéltünk, csak éreztem, amit ők), hogy mindennek vége van mégis nyugodtak voltunk, és ámultunk azon a gyönyörűséges valamin, ami odakint zajlott. Mintha valami égi háború,(vagy mi) lett volna. Egyszer csak minden abba maradt, nem volt már semmi, csak csend és az ég, ami sötét volt ugyan, de színpompás, mintha az űrben lettünk volna. Semmi rossz emlékem, (álombeli) nem maradt, csak a megnyugvást éreztem, és boldog voltam.
2010. júl. 14. 16:27
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én már álmodta olyat, hogy megöltek, de még utána is tudtam mozogni.
2010. szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!