Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon fura volt ez az álom....

Nagyon fura volt ez az álom. Lehet valami jeletése?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy este volt, és mindenki csendben volt (én,anyum,apum,+ a két öcsém), csak a tv volt bekapcsolva. Együtt néztük a híradót, ami más volt, mint amilyen szokott lenni (álmomban az volt a megszokott, mint ami a való életben). Nem volt háttérzene, sőt hírek sem voltak, csak ott ült a híradós csaj, és várt egy pár percig, majd gyászos hangon (komoran, mintha már belenyugodott volna valamibe) elkezdett búcsúzkodni az egész világ nevében, és elmondta, hogy ez az utolsó dolog ammi megy a tv-ben, és utána minden kikapcsol, és vége lesz mindennek, mindenkinek. Ezután minden elektromos dolog kikapcsolt,eltűnt a madárcsicsergés, a szél hangja, hatalmas, nugalom, és csend lett. Csak álltunk csendben az ablak előtt (ami tökre nagy volt) és a hideg sötétkék égen nagy fehér fénycsóvák jelentek meg, amik vagy felrobbantak, vagy lezuhantak, és még 1csomó ilyen színes, fényes meteor féleség. Mindez hang nélkül zajlott. Tudtuk (nem beszéltünk, csak éreztem, amit ők), hogy mindennek vége van mégis nyugodtak voltunk, és ámultunk azon a gyönyörűséges valamin, ami odakint zajlott. Mintha valami égi háború,(vagy mi) lett volna. Egyszer csak minden abba maradt, nem volt már semmi, csak csend és az ég, ami sötét volt ugyan, de színpompás, mintha az űrben lettünk volna. Semmi rossz emlékem, (álombeli) nem maradt, csak a megnyugvást éreztem, és boldog voltam.
2010. júl. 14. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez de jó:D

De fingom sincs, mit jelenthet:D

2010. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg jó álom :D lehet hogy valami iylesmi foglalkoztat a hétköznapokba és igy probálta feldolgoznia tudat alattid (pl a világvégét 2012) vagy lehet hogy megjosoltad a jövöt :p talán gazdag is lehetnél ebből :p
2010. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg majdnem megöltek álmomban,de felébredtem és boldog voltam,megnyugvást éreztem.De nem azért,mert nem ölte meg,hanem azért,mert jól éreztem magam az álmomban,és tiszta olyan volt,mintha nagyon szerettem volna azt a lányt,aki megakart ölni..mellesleg én is lány vagyok..XD de nem leszbi..meg nem bi...szóval...:S érthetetlen.

De boldog voltam:)

2010. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok egyébként érdekess az ember mindig felébred mielött emghalna sose tudjuk emg mi vár halál után .D
2010. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó : erre nem is gondoltam.:DXD Én még álmomban sem akarok meghalni... XP Én inkább az életre koncentrálok,minden erőmmel,nem arra mi lesz/lenne ha....
2010. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ez mekkora királyság, forgass filmet és gazdagodj meg belőle!! :D
2010. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BarackBefőtt válasza:
100%

nem tudom, mit jelenthet az álmod, de én már egy jópár hete legtöbbször ilyen természeti katasztrófa vagy világvége utáni környezetben álmodom az álmaimat, vagy magát az eseményt álmodom meg...


egyébként volt már olyan álmomban, hogy meghaltam, és azután egy olyan világba kerültem, ahol abszolút nem volt semmi...ne úgy értsd, hoyg fehér háttér volt és lebegtem, hanem szilárd anyagon lépkedtem, de oda mentem a térben, ahová akartam...magasság, távolság...stb. abszolút nem volt érzékelhető, és a fizika törvéynei sem látszottak érvényesülni... a légtér is olyan semmilyen volt...elég durva élmény volt ezt így álmodni, de egyébként kellemes volt...


*m*o*i* chan deshita~

2010. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így álmodtam meg a világvégét, mátminr a meteoresős részét, egyszer, de a végén kiderült hogy téves riasztás, nem esett több ilyen tüzes meteorizéhozé.
2010. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ez tetszik! Nem ettél kicsit sok "gombát" lefekvés előtt? :D
2010. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az álmok általában azt elevenítik meg,amit a tudat alattidban gondolsz egy adott témáról...Valószínűleg gondolkodtál már a világ végén,és tudat alatt ezt gondolod,de mégsem parázol attól,hogy mi lesz.
2010. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!