Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi lenne ha? (nem tom melyik...

Mi lenne ha? (nem tom melyik témába írjam)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel a múltkor arról beszélgettünk, h mi lenne ha testet cserélnénk. Én tornász vagyok és ha tényleg testet cserélnénk akkor ő megtudná azt csinálni amit én???

Tehát nekem a tornász mutatványokat a testem vagy a lelkem vagy a mit tudom én micsoda tudja?

(remélem érthetően írtam le :O)


2010. jún. 27. 10:18
 1/7 BlackSword ***** válasza:
100%

Azt hiszem, hogy értem mire gondolsz... Tehát Ő a Te testedben az ő lelke meg tudná e csinálni azokat amiket Te most a Te tested és a Te lelked együtt meg tud/tudtok csinálni...

Szerintem nem... Mert lehet a fizikai képesség meg lenne, de ő vajon tudja e, hogy hogyan is kell pontosan csinálni, meg van e a megfelelő ismerete egy gyakorlat végrehajtásához... Valamint hogy meg meri-e tenni... Én kung fuztam sokáig, és tudom, hogy mire vagyok képes... Tudom, hogy hol vannak a fizikai, és hol a mentális problémáim... Tehát tudom, hogy mikor jön el az a pillanat amikor futni kell...

Arra akartam ezzel rávilágítani, hogy azonnal nem menne, de ha sokáig lenne meg a csere, és kiismerné az ő lelke a testedet, akkor lehet rá elég jó esély, hogy igen, de ekkor sem biztos...

De hát ilyen téren nem sok a tapasztalat... Remélem hasznosat is írtam...

2010. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Ezt úgy írod, mintha pl. autócseréről lenne szó, mert ahhoz is hozzá kell nőni, idegen autóval pl. nem mennék nyaralni pláne versenyezni.

A lélek őrzi a mozgássor emlékeit, a tapasztalatokat, hajlamokat, motivációt, stb., de a test valósítja meg a mozgást. A testhez hozzá kell nőni, a vezérlést, sőt a szabályzást finomítani kell, erre van a gyerekkor.

A kérésed lehetetlen.

2010. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :D

mostmár én is jobban értem

megy a zöldkéz

2010. jún. 27. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ha ő nem edz akkor te az ő testében nem tudnád valószínüleg megcsinálni, mert hamar kifárad, viszont valszeg ő se a tiédben, mivel az agyad irányítja a mozdulatsort, vagyis a személyiséged, ami akkor az ő testében lenne...bár nem tudom agyat hogyan akarsz cserélni, de hajrá XD
2010. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
néhány begyakorolt, egyszerűbb dolgot meg tudna csinálni, hála az izom memóriának, de bonyolultabb vagy új trükköket semmiképp, mert nincs meg a megfelelő tudása fejben, hogy összehangolja.
2010. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez így szép és jó...tegyük fel, h nem csak teória...miből gondolod h vissza is tudjátok csinálni?:P
2010. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

semmiből kedves utolsó válaszoló

ez csak egy feltevés volt

:D

2010. júl. 2. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!