Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Segített a Vonzástörvénye a...

Segített a Vonzástörvénye a párkapcsolatodban? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Olvasd el a Titok c. könyvet vagy nézd meg filmen, és rájössz, hogyan kell minden helyzetben (beleértve a párkapcsolatokat) használni :)

Sok sikert!

2010. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha folyamatos azt kepzeled es erzedmagadban, hogy minden rendben van, hogy boldogok vagytok stb. olyan rezgeseket arasztassz magadbol.

A lenyeg az, hogy a pozitiv egyensuly meglegyen.

pl.: az en ferjem annyira ram van hangoodva, hogy ha fel vagyok toltve at is veszi a rezgesemet, es egesz nap uszunk a mosolygasban es konnyebben vesszuk az akadalyokat.

De ha hagyom magam kibillenni valami altal, o is atveszi, es ugy erez, ezaltal ugy rezeg. Es egyutt meg bevonzzuk a szart, szoval ilyenkor gyorsva fel kell ebrednem, mert nalam nagyon mukodik!!!

De en rengeteget foglalkoztam mar ezzel, meg van a trening.

Gyakorlas kerdese!

Nem tudom mit olvastal, gondolom a Titkot, ha esetleg meg nem olvastad javaslom olvasd hozza, a Vonzas Hatalmat.

es meg valami, amikor olvasofd, a szamodra pozitiv es megemelo reszeket emeld ki!

Amikor en volt, hogy kibuktam a konyv 1 ora alatt feltamasztott, de akkor mar csak az alahuzott reszeket olvasgattam.

2010. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
90%
Az a baj, hogy a kérdésed nagyon negatív irányú. Hinni kell benne, hogy igaz amiről beszélnek benne, és ha láttad a filmet akkor tudod, hogyan hat.
2010. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy hogy csak azokra a gondolatokra gondolsz amik jó érzéssel töltenek el.. Gondolj a kapcsolatodra.. és az érzéseidből tudod hogy jó irányba haladsz-e.

Az előző nagyon jól mondta..

De én nem csak a vonzás törvényét alkalmaznám.

Ez most nagyon nagy divat, hogy így-úgy de alig tudja valaki jól alkalmazni, sőt a többi lelki törvényről alig tudnak az emberek.

Az elvárás törvénye is sokat segítene neked. Mindig várd a legjobbat. Amit bizakodással várunk az meg is történik. Ha arra számítasz hogy jó dolgok fognak történni veled, akkor jó dolgok fognak történni veled.

2010. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

HÁNGOZSÁBAN


LEFOGOK SZOKNI A CIGÁRETÁRÓ!


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__9..

2010. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pappmartin válasza:
nekem már sikerült.:D
2010. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen segít
2010. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De még mennyire.. =)

Sok évet foglalkoztam vele, tanultam..És..Tádámm..Kezdek ráérezni.. 5 év hosszú idő. :)

2010. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!