Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Okozott- e már csalódást a...

Okozott- e már csalódást a Vonzástörvénye?

Figyelt kérdés
CSak olyanoktól várok válaszokat, akik tényleg hisznek benne. Szóval volt- e már olyan, hogy mindent jól csináltál, aztán csőd?
2010. máj. 30. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Csak azoknak van csőd akik nem hisznek benne.
2010. máj. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
mármint a gravitáció?
2010. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát az elég bizarr lenne, ha a Maxwell törvényeket valaki meg tudná cáfolni XD


"Isten megalkotta a Maxwell egyenleteket, és lőn világosság" :)


sőt, még túlvilági lényekre, anyagtalan dolgokra is igazak az egyenletek!


ettől válik az anyag anyaggá, az energia meg energiává.

2010. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez egy fura kérdés szerintem ha jobban belegondolsz, mert paradoxon van benne. Ha tényleg teljes szívből hiszel a vonzás törvényében, akkor minden kísérleted az alkalmazására sikeres, pontosabban vagy teljesül amit akarsz, vagy nem teljesül, de ezt (mivel a hited stabil) betudod annak, hogy valamit lehet hogy mégiscsak rosszul csináltál....

Ha viszont kicsit is kételkedsz benne, akkor megint jöhetsz te, vagy mások azzal, hogy azért nem sikerült, mert kételkedsz benne.... És még akkor az időfaktorról, türelmetlenségről nem is beszéltünk... Azt ekkor sem lehet mondani hogy kamu az egész, mert nincs mód bizonyítani...

Hú remélem érthető lett :D

(A gondolatmenetem alapja, hogy ha tényleg (természeti) törvény, akkor mindig teljesül, ellentétben a szabály fogalmával.)

2010. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát,akkor úgy gondolom,hogy én csináltam rosszul..nem akartam eléggé..azért lehet,mert nekem baromi fárasztó ez az egész..folytonos koncentrálás,stb..nagyon leterhel..egyszer sikerült,azután jóideig nagyon fáradt voltam..jó sok pénzt kaptam végkielégítésnek,amennyit még soha senki..de nagy gond volt ám bevonzzani..rohadt fárasztó..annyira,hogy én már nem is használom..a sorsra bízom magam.. :)
2010. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most hirtelen nem jut ilyen az eszembe, de biztos volt. Mert pl. a barátnőmmel szeretnék menni valahova. Ő színházba, én moziba, nem tudunk megegyezni, mindketten a saját célunkat próbáljuk bevonzani. Nyilván csak egyik sikerülhet, vagy pedig nem együtt megyünk.
2010. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, de akkor rosszul csináltam.
2010. jún. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nekem még nem okozott csalódást
2010. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!