Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Aki jártasabb a tudalattiban...

Aki jártasabb a tudalattiban vagy ilyesmi, tudja a választ, hogy miért vonzok be olyan csalódást, amitől nem féltem, eszembe sem jutott?

Figyelt kérdés

mert elvileg ha hiszünk, bízunk vmiben, ha akrunk valamit, elképzeljük, hogy már a mienk, akkor az úgy is történik.

amire van is példa az életemben. és elvileg félelmekkel, aggályokkal nem szabad táplálni ezeket az érzéseket, mert akkor hitünk gyengül és nem kapjuk meg.


nos a negatív események, amit álmomban sem gondoltam volna, hogy ezt kapom, az honnan jöhetett?


2011. szept. 9. 12:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen olyan dolgokat kapok, amire nem számítok, de ha felkészülök a negatív dolgokra, akkor nem történnek meg. Nem értem miért van ez. Azt mondják, akik tudják alkalmazni a vonzás törvényét, hogy ha eldöntötted mit szeretnél, el kell engedni és nem szabad görcsölni rajta és arra gondolni, hogy de mi van ha mégsem. Úgy kell látni magad előtt, mintha már megtörtént volna a jó, amit kívántál. Biztos túl sokat agyalunk és bezavarnak azok a fránya bizonytalan gondolatok.
2011. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

"ha felkészülök a negatív dolgokra, akkor nem történnek meg."


hogyan készüljek fel olyan dolgokra, amiket nem is várok, nem is tudok róluk, nem is félek tőlük


(leül valaki mielőtt elesik?)

2011. szept. 9. 12:19
 3/18 anonim ***** válasza:
Ja neeem, nem erre gondoltam :-) Ha nem számítok valamire nem is csalódom, de mivel csalódást írtál, annak kellett, hogy legyen előzménye.
2011. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

de én nem gondoltam semmi rosszra, amivel bevonzzam.

ezért nem értem.

2011. szept. 9. 12:26
 5/18 anonim ***** válasza:
Akkor várjunk, hátha valaki ír okosat, mert én sem értem :-)
2011. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

írok egy példát: van egy jó ember, mindenkinek segített, bárki jött hozzá, lehetett jó ember vagy rossz, olyan aki már ártott neki, de segítséget kapott... ez a jó ember elvileg nem számít arra, hogy akiknek segített újra hátba döfik, pedig mindenkihez pozitívan állt oda...

szerintem nem csak rajtunk múlik hogy amit akarunk az megtörténjen, amit nem az ne, amire nem gondolunk az meg elő se forduljon...

2011. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"írok egy példát: van egy jó ember, mindenkinek segített, bárki jött hozzá, lehetett jó ember vagy rossz, olyan aki már ártott neki, de segítséget kapott... ez a jó ember elvileg nem számít arra, hogy akiknek segített újra hátba döfik, pedig mindenkihez pozitívan állt oda... "

Na azért az adakozással van egy kis probléma... Ha az ember nem engedi befogadni a dolgokat, hanem folyton csak adni akar, akkor lehet hogy marha jó embernek fog tűnni, csak épp kiad magából mindent, nem lesz energiája, és hát ezért például már fordulhatnak elő rossz dolgok.

2011. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
azt nem írtam hogy nem kap visszafelé is... meg csak példának szántam, hogy jól értem a kérdezőt vagy sem...
2011. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

rájöttem az előzőek alapján!


ha jókat adunk, nem mindig azoktól kapjuk vissza akinek adjuk!

tehát ha negatívat kapunk, valahol mi okozhattunk előtte hasonlót másnak!

2011. szept. 9. 12:52
 10/18 anonim ***** válasza:
az lehet, az életben amit okozol azt vissza is kapod, legalábbis én így tartom...
2011. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!