Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Aki jártasabb agykontroll...

Aki jártasabb agykontroll kategóriában tudna segíteni?

Figyelt kérdés
El tudnátok magyarázni nagyjából mire jó az agykontoroll és mit lehet vele kezdeni?
2011. aug. 14. 19:38
 1/6 Zimu ***** válasza:
Hosszaben nem fogok magyarázni de: szinte mindenre jó!!!!! Igazábol nem tudok olyat mondeóani mire ne lenne... És azt kezdesz vele amit akarsz. (ha nem akarsz nem csinálsz vele semmit, ha akarod megváltoztatod vele az életed!!!)
2011. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nyugottabb leszel tőle, gyorsabban tanulsz meg dolgokat, stb...
2011. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el és próbáld ki magad, hogy mire jó:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az első írta, mindenre jó. Az üzleti ügyekben, egészség, kapcsolat, család, problémák megoldása, hogy jól érezd magad, kellemesen, hatékonyan tanulj...
2011. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg mindenre jó. Fel tudod vele ébreszteni magad bármikor, meg tudod növelni a memória kapacitásodat, a tudatalattidból (ami mindent megjegyez) vissza tudsz hozni emlékeket, így ha nagyon jól megy, egyszer is elég elolvasnod egy hosszú szöveget, és bármikor elő tudod hozni. Szerintem jobban is alszol tőle, kipihentebb leszel, könnyebben tudod manipulálni az érzelmeidet, tehát elég jó dolog.
2011. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 meluka válasza:
100%

Tényleg mindenre jó,én így kaptam fizu emelést,de rendszeresen használom parkoló találásra, a nővérem gyerekeinek meg rendszeresen üzenek, hogy ne pisiljenek be,meg aludják végig az éjszakát,stb stb,mindig beválnak ezek a dolgok.

Szóval nem csak önmagunkra megsegítésére jó,hanem másoknak is.

És az a jó,hogy minél több sikerélményed van, annál inkább motivál,hogy újabb és újabb dolgokat próbálj ki.

Én minden embernek receptre felírnám,ha már annyi haszna lenne, hogy pozitívabban gondolkodna a társadalom, már megérné.

2011. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!