Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Aki jártasabb a tudalattiban...

Aki jártasabb a tudalattiban vagy ilyesmi, tudja a választ, hogy miért vonzok be olyan csalódást, amitől nem féltem, eszembe sem jutott?

Figyelt kérdés

mert elvileg ha hiszünk, bízunk vmiben, ha akrunk valamit, elképzeljük, hogy már a mienk, akkor az úgy is történik.

amire van is példa az életemben. és elvileg félelmekkel, aggályokkal nem szabad táplálni ezeket az érzéseket, mert akkor hitünk gyengül és nem kapjuk meg.


nos a negatív események, amit álmomban sem gondoltam volna, hogy ezt kapom, az honnan jöhetett?


2011. szept. 9. 12:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

csak nem tudom mit tehettem rosszat a csalódásom előtt, mert amit kaptam, tudtommal nem okoztam hasonlót sem másnak az életében....

de ez lehetne egy indok pedig.

2011. szept. 9. 12:53
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sorsszerű események is, amiknek a fejlődésed érdekében kell megtörténniük az életedben. Írok egy példát: A bárány békésen legelészik, nem bánt senkit erre jön a farkas és megeszi. Ezzel azt akarom mondani, hogy hiába nincs a természetedben agresszió(még elfojtottan sem) attól még lehetsz áldozat. Ez esetben legalább nyugodt lehetsz, hogy nem az általad indított agresszió áldozata lettél, hanem a sorserők intézték így.
2011. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem értitek, hagyjátok a francba ezt az okoskodást, mert lehet, hogy azért nem értitek, mert nincs is mit érteni rajta.

Szerintem egy józan, óvatos szemlélettel és hozzáállással az ember sok mindentől megkíméli magát. Lehetsz te pozitív, viszont hülyén naivnak nem szabad lenni. Mert akkor ezt látják, és ki is használják. Fontolva haladj. Nem azt mondom, hogy mindentől rettegjél, de ha pl. új emberrel ismerkedsz meg, hagyjál rá időt magadnak, hogy megismerd. Ne gondold rögtön, hogy olyan jó, mint egy földre szállt angyal. Várd meg, hogy az idők során milyen szituációban hogyan viselkedik, gondolkodik, cselekszik.

Érted?

2011. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

hát addig jó volt míg békésen "legeltem, mint egy birka" :)


szóval a negatív esemény, fejlődéshez, tapasztaláshoz kellhetett.

hogy aztán mindig számítsak csalódásra????

vagy jön a farkas vagy nem.

ki lehet ezt védeni?

2011. szept. 9. 13:43
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2011. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

köszönöm "Enud"-nak a privit, szép a levél és értek mindent :)


hát nem egyszerű összhangban lenni másokkal, akik nem ezen elv alapján élnek.


köszönet.

2011. szept. 9. 18:16
 17/18 anonim válasza:
2011. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A dolgok azért jó, vagy rosszak, mert te annak gondolod őket. Egy tragédiában, vagy balesetben is meg lehet látni a tapasztalatot a pozitív oldalt. Amúgy a kérdésedre te magad válaszoltál. Lehet, hogy te tudatosan nem gondoltál negatív dolgokra, de a tudatalattidban attól még munkálkodott. Mélyen kéne átprogramoznod magad. Közérthetően: NAGY TAKARÍTÁS!
2011. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!