Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma? (kicsit...

Mi lehet a probléma? (kicsit jártasabb windows felhasználók)

Figyelt kérdés
Az eredeti (tehát megvásárolt) windows 7 em folyamatosan restartolja magát de elötte kivág 1 blue screen képernyőt (kék halál) , van emellett eset smart sec. em előfizetve tehát szerintem nem vírus okozhatja a problémát .
2011. aug. 10. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Véletlenszerűen teszi ezt a géped, vagy van benne valami rendszeresség? (pl csak böngészés, vagy játék közben, vagy úgy is, hogy nem fut semmilyen program)


Hőmérsékletek rendben vannak?


Hogy időt, és bosszúságot spórolj meg magadnak érdemes elsőnek lementeni a számodra fontos cuccokat, formatálni azt a particiót amin a windows van, aztán újrarakni a rendszert. (ez a fontos cuccok mennyiségétől, és a gép gyorsaságától függően 2-4 óra alatt megvan)


Ha a gép friss rendszer esetén is produkálja ezt a hibát, akkor le kell futtatni egy memóriatesztet, ha a memóriateszt nem talált hibát a ramokban, érdemes lefuttatni egy teljes merevlemez felületi olvasási tesztet, ha az se talál hibát, érdemes kipróbálni másik videókártyával, és lehúzni minden felesleges kártyát/dvd romot/winyót a gépről, és megnézni, hogy úgy is előjön e a hiba.


Satöbbisatöbbisatöbbi.. Elfáradtam az írásban. :P

2011. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
teljesen véletlenszerű de amikor már megkaptam ezt a laptopot akk is ezt , csak faterom nem vitte vissza , na mind 1 szal amikor játszok akk is ezt csinálja , néha böngészés közben , néha filmnézés közben , néha meg csak ha ugyhagyom és filmetnézek a tv n akk is észreveszem h a semmitől ezt csinálja jah és : Eredeti ugyan a windows om , de a cd t lehet ,,elfelejtette,, odaadni a csávó akitől vettük a gépet mert ő instalálta fel (lehet szarul is instalálta mert nem tudott magyarul ) én persze áttudnám instalálni de ahoz kéne a cd nem? v a kódot azt h nézzem meg és akk töltsek le 1 win 7 et és amikor a kódot kéri adjam meg az enyémet?
2011. aug. 10. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Alaplapi hiba lesz:D
2011. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy hardverhiba, és valóban az alaplap a legvalószínűbb. Esetleg memória.
2011. aug. 13. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik gépemen windows xp volt. Rányomtam egy Windows 7-et, s utána már soha nem működött normálisam... az csak egyszerűen berregett és utána lefagyott (egérrel és mindennel együtt, tehát rosszabb, mint a kék halál), pedig csak megnyitottam egy start menüt, vagy egy mappát. Utána az XP is ezt csinálta. Felnyomtam a halo-t, s észrevettem, hogy sorra tűnnek el a textúrák, meg a fegyverek hangja. Utána ismét a win7-et feltettem, az meg végig kékhalált jelzett ki. Hogyha berreg, akkor szerintem alaplapi hiba. Ha nem, vagy vizsgálni akarja a RAM-ot, akkor biztosan valami a memóriával nem stimmel.
2011. aug. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!