Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha sokat gondolok egy konkrét...

Ha sokat gondolok egy konkrét személyre, akkor neki is eszébe fogok jutni?

Figyelt kérdés
vagy hogyan érjem el, hogy felhívjon telefonon?
2010. jún. 1. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én amikor szerelmes voltam egy csajba, egyfolytában rá gondoltam, ébredéstől elalvásig, de nem tudtam elérni vele semmit.
2010. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is mindig a pasimra gondolok, néha hív, néha én hívom, de sosem akkor, amikor azt akarom hogy hívjon... de biztosan lehetséges ez, csak gyakorolni gyakorolni gyakorolni...
2010. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
nem
2010. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Ha harmincas mobilotok van, neked nincs pénzed, akkor küldj neki egy visszahívást. Tuti módszer.

Amúgy meg felhívhatod te is. Ha magától nem jut az eszébe, most mennyivel jobb az, ha közvetve akarod őt rábírni (mellékesen sikertelenül), hogy felhívjon. Hívd fel te, azt kész.

2010. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem ez maximálisan bejött. Szinte mindig sikerül. Olyan jó! :D

Persze azért olyan emberre kell gondolni, akivel ismeritek is egymást. Hiába gondolnék "Bilgécre", esélyem sem lenne. Az összes régi szerelmemnél bejött ez a módszer. Hónapok óta nem találkoztunk, egyszer csak felvette velem a kapcsolatot.

2010. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak a férjemnél működik. Nem értem én sem hogyan, de nagyon sokszor előfordul (kb. heti 5-6 alkalommal), hogy egyszerre hívjuk egymást másodpercre pontosan.
2010. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van egy titkos üzenetküldés nevű technika. Elalvás előtt (lehet máskor is, de akkor a legjobb) menj le alfába (vagy meditálj), és gondolatban kérd meg azt a személyt, hogy hívjon fel, azt is megmondhatod neki hogy mikor. 1ik ismerősömnek percre pontosan bejött.
2010. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Amúgy azt hallottam, hogy ha gondolsz valakire, ő tudat alatt ezt érzékeli.

2010. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz lenne, akkor elég gyakran az eszébe jutnék Jessica Albának... :)
2010. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: azért nyilván nem árt, ha ismer a gondolt személy, és te sem csak a tvbe vered rá:P
2010. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!