Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miértvan az velem, hogy...

Miértvan az velem, hogy olyanokra gondolok amikre egyáltalán nem akarok?

Figyelt kérdés
pl.: sokszor "veszekszem" önmagammal a nemmegszokott módon. MOndjuk vegyük azt, hogy álmodok... rájövök, hogy álmodok és direkt elkezdek olyan dolgokra gondolni akaratom ellenére amiktöl félek. Vagy mondjuk Szeretek egy bizonyos fajta virágot de az a kis hang elkezdi bennem mondani, hogy én igenis utálo mazt a virágot pedig ez nem igaz...
2011. ápr. 27. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lehet, de én is szoktam ébren gondolkodni borzasztó dolgokon, olyasmiken amit sose szeretnék átélni, de mégis a gondolatomba fúrja magát, volt már olyan is hogy sírtam miatta, pedig csak elgondoltam hogy mi lenne ha...
2011. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nekem meg olyan volt, hogy majdnem megfojtottam valakit ezekért a gondolatokért teljesen oknélkül... elképzelheted, hogy érdekelne, hogy miért van ez.
2011. ápr. 27. 20:33
 3/15 anonim válasza:
nekem régebben voltak ilyenek, és egy nagyobb méretű változás kellett ahhoz, hogy elmúljanak.
2011. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Tom Benko ***** válasza:
Kissé hasadt személyiség?
2011. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ezt, hogyérted?
2011. ápr. 27. 21:30
 6/15 anonim ***** válasza:
Én azért úgy érzem a lelked mélyén kedveled őt, csak nem vallod be magadnak ! Nálam is volt ilyen, szakítás után még kívántam valakit :)
2011. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kényszergondolatok.Sürgős psihiátriai kivizsgálás szükséges.Komolyan mondom.
2011. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
miért mivel járhat ez?
2011. ápr. 28. 13:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Vicc nélkül írom. Akikkel ilyen dolgok történnek, keressenek fel egy szellem űzőt. Lehet hogy megszállt egy démon vagy egy elhalt lélek. Lehet hogy viccesen hangzik, de elmennél egy ilyen emberhez, és szertartást végezne, nem lennének ilyen gondolataid. Ha beszélsz vele telefonon, valószínű már a hangod alapján is megtudja mondani hogy démoni vagy elhalt lélek frusztrálciót érez-e. Amúgy velem is ugyanilyen dolgok történnek, mindig olyanokra gondolok amire nem lenne szabad. Én beszéltem egy ilyen emberrel, nem tudtam belenézni a szemébe. Megtisztította 1 hétre a lakást és valamilyen szinten engem is. Most már elment a "hatása" mert ez nem végleges tisztítás volt. Bennem démon tanyázik, Hála Istennek már azért tudom magam kordába tartani de nem mindig könnyű. Mielőtt pszichiátriára fordulnál, javaslom hogy keress fel egy ilyen személyt és ő megmondja hogy szellem vagy démon van e benned. Ha semelyik akkor menj a pszichiátriára. Szerintem fogadd meg.
2011. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
olvasgasd az Erő című könyvet, elhiszed, nem hiszed, kiegyensúlyozottabb leszel tőle. ha egyre komolyabb lesz ez a dolog menj el egy pszihológushoz, de csak akkor, ha komoly a baj, mert mindent olyan nagyon komolyan vesznek.
2011. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!