Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miértvan az velem, hogy...

Miértvan az velem, hogy olyanokra gondolok amikre egyáltalán nem akarok?

Figyelt kérdés
pl.: sokszor "veszekszem" önmagammal a nemmegszokott módon. MOndjuk vegyük azt, hogy álmodok... rájövök, hogy álmodok és direkt elkezdek olyan dolgokra gondolni akaratom ellenére amiktöl félek. Vagy mondjuk Szeretek egy bizonyos fajta virágot de az a kis hang elkezdi bennem mondani, hogy én igenis utálo mazt a virágot pedig ez nem igaz...
2011. ápr. 27. 20:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy megosztottam ezt anyámmal, de nemhiszi el nekem nemtudok mitteni és ez így nem okés...
2011. ápr. 28. 22:01
 12/15 anonim ***** válasza:
hát nagy ritkán velem is van ilyen, meg én is elképzelek valamit hogy mi lenne ha és én is sírok, mint ahogy valaki leírta. de velem nagyon ritkán van ilyen és még nem is gondoltam erre hogy mi van velem
2011. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ez a démonos dolog érdekesen hangzik, de szerintem természetes, hogy olyan dolgokon gondolkozol amitől félsz, ez a virág dolog, hát ilyenről még nem hallottam, lehet érdemes lenne megpróbálni a szellem űzős dolgot, aztán oszd meg velünk hogy mi történt :)
2011. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hát nekem olyan volt, hogy szempillát festettek és szóltak, hogy ne nyissam ki a szemem, mert akkor belemegy a cucc...én azt a pár percet alig bírtam ki, mert mindenképpen ki akartam nyitni a szemem, de tudtam, hogy nem szabad, akkor semmi másra nem tudtam koncentrálni, csak hogy magammal harcoljak, hogy ki ne nyitódjon a szemem...valami ilyesmire gondoltál, hogy tudod, hogy nem kellene rágondolni, de mégis minél jobban erőlködsz, annál jobban nem tudsz másra gondolni?
2011. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szia! Pszichológiából ma tanultuk:

I Hangulatzavar:

1 Depresszió

2 Mánia


II Szorongásos zavar:

1 Pánikzavar

2 Fóbiák

3 Generalizált szorongás

4 Kényszerbetegség:

a)Kényszer cselekedetek

b)Kényszer gondolatok:

Olyan gondolatok merülnek fel az egyénbe, amit nem érez magáénak (énidegen), visszatérő módon betörnek a tudatba és szorongást idéznek. A beteg megpróbálja leküzdeni, de ezek újra és újra visszatérnek.

2011. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!