Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan működik a vonzás törvénye?

Hogyan működik a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés
Olvastam pár dolgot róla, de nem volt igazán egyértelmű; egy helyen azt írja, hogy le kell írnom egy papírra, másiknál át kell állítani az agyam( dehogy hogy?) Kérlek segítsetek, igazán érdekel ez a téma

2017. febr. 14. 20:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ezt mifelénk évszázadok óta céltudatosságnak hívják. Semmiféle misztikum sincs benne. Csak az a "baj" vele, hogy ez egy szép és fejleszthető emberi tulajdonság. Ha pedig fejleszthető, akkor az rajtunk múlik, hogy van-e, vagy nincs. A mi felelősségünk, hogy kifejlesztjük-e, vagy sem. Sokan pedig szeretik lepasszolni a felelősséget, és kitalálnak mindenféle maszlagot, istent, sorsot, csillagok állását, karmát, vonzás törvényét, csak hogy ne kelljen szembesülniük saját felelősségükkel.

Az, pedig, amit az emberi találkozásokról írsz, tipikusan női logika. Ők szokták felcserélni az okot az okozattal.

Ha holnap elmész Pécsre, és ott véletlenül találkozol XY-nal, amitől megváltozik az életed, én azt mondom, azért találkoztál XY-nal, mert elmentél Pécsre. Te a női logikáddal azt mondod, azért kellett Pécsre menned, hogy találkozhass XY-nal. Tehát megint ott tartunk, hogy szerinted a sors által előre megírt forgatókönyv szerint élünk. Én nem bánom, te élj úgy, ha neked az tetszik. Csak ne akard velem elhitetni, hogy működik.

2017. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

épphogy nem az előre megírt sors az egész lényege.. :) a sorsod nincs megírva, te teremted meg magadnak... vannak dolgok amit át "kell" élned, de hogy az életed milyen lesz az csak tőled függ...

de nem akarlak meggyőzni, én tudom, hogy működik, használom a gondolataim teremtő erejét, tapasztalom az életem minden területén a hatását, aki hiszi hiszi aki nem nem, aki akarja használja, aki nem nem... szabad akarata van mindenkinek :)

2017. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ill. aki nem akarja is használja csak nem tud róla :)
2017. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

bocs még egy mondatodra muszáj reagálnom aztán befejeztem:

"Sokan pedig szeretik lepasszolni a felelősséget, és kitalálnak mindenféle maszlagot, istent, sorsot, csillagok állását, karmát, vonzás törvényét, csak hogy ne kelljen szembesülniük saját felelősségükkel. "


aki tudja és tudatosan használja a gondolat teremtő erejét, soha nem fog mást hibáztatni-okolni semmiért csak és kizárólag saját magát, mert tisztában van vele, hogy ezt ő okozta saját magának... de el kell jutni eddig, hogy ezt valaki megértse... és a legfontosabb, hogy jó dolgokra használja ne más kárára...

2017. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem unalmas mèg ez a kèrdès? Naphosszat vitázhattok, biztosra vehetitek soha nem lesz vège, akármilyen logikához kötött magyarázatokat adtok. Azt sem èrtem, hogy mièrt az interneten egy fórumon keresed a választ. Kísèrletezz mert ha leesik, hogy kell tudni fogod használni.
2017. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Miquel. Csak 1 dolog: a vonzás törvényének egyik legalapvetőbb része, hogy a TIÉD a felelősség. Inkább olvass utána, mielőtt írsz róla.
2017. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Vidéki tanulatlan kislányok szerint remekül, felnőtt, tanult férfiak szerint sehogy."

Ebben van valami. A nők nem értik a fizika törvényeit, ezért az ezotéria világában keresnek önigazolást. A feleségemnek ez olyan jól sikerült, hogy azóta már el is váltunk. xD

2017. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A vonzás törvénye egyetemes törvény,és igen...müködik!A következőképpen: A sok negatív dologgal ellentétben a Világegyetem létezése a szereteten alapul,ami egy ERŐ ami vonz.A kitűzött célod elérése érdekében...küldj a környezeted felé szeretetet(ami nagyon nehéz,eleinte,mert hát a környezet többnyire negatív Veled)ez a szeretet Erő egy impulzusként fog hatni a célodra,és automatikussan bevonzza az Életedbe.
2017. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!