Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ti hisztek a vonzástörvényében?

Ti hisztek a vonzástörvényében?

Figyelt kérdés

Lehet hogy sok iylen kérdés volt már, de engem ez komolyan érdekel.

Ma láttam a Titok c. filmet, és elgondolkodtam hogy milyen igaz..mi, azaz a gondolataink okoznak és irányítanak mindent. Amire gondolunk, megtörténik, akár jó, akár rossz. "minden gondolat megelevenedik" - mondták benne...és mindent amit elképzelünk, gondolkodunk, megtörténik...minden gondolat valósággá válik ..

Amúgy nekem ez a vonzás törvénye teljesen bejött :)



2017. jan. 12. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

De jó nekem a' tárgyak megidézése 's megidézése ,na jó 10-15 évem van megtalásni a' szkarabeuszt .

Menem tudnám mozdítani több száz tonna !

Olyan az anyaga ami a suoer novából kerűl ki ;nehéz 's tőrhetetlen ,a' kúlcsa a' reptiliánoknál ,de ők nem tudják ,hogy hol van .

Én tudom hol keressem .

Ha ne ncs meg a' bólygónak vége ,de ha megvan minden energia ellátasi probléma a' bólygón megoldva és tudunk védekezni az idegenek ellen a' szűrkék a' legveszélyessebbek !

Üdvőzlettel egy szittya ellenálló !

Maradok tisztelettel :Miska/Dominik

2017. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Közönséges parasztvakítás az egész.
2017. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Igen, használom is!

Neked is hinned kell, hiszen te is nap-mint-nap használod!

Telefonod/TV-d/rádiód hangszórója a vonzás/taszítás törvénye szerint műxik!

2017. jan. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsika a' hibákért kicsit bevoltam baszva .
2017. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Kapsz egy fèl autót, ès vezesd."

Kb ennyire írja le a dolgokat rendesen a titok c. Film.

Sokkal többről van szó, mint gondolatokról.

Javasolnèk egy másik könyvet. Igaz vèdelemmel rendelkezik, de ha jogosult vagy rá, akkor elolvasod ès gyakorlod. Sátáni meditációk.pdf

A szexuális energiát, avagy kundalinit, kígyóerőt, stb. Tudatosítása ès használata nèlkül nem tudsz konkrètan semmit elèrni a gondolataiddal.

2017. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

@11:54


Akkor végül is a Titok c. szélhámosság egy sátánista írásból plagizált?

2017. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyira imádom, hogy van egy hatèkony erő amit mindenki használhat akár tudatosan is, de mindenkinek meg van tanítva, hogy fèljen tőle ès rossz dolog. Konkrètan használom ès semmi rossz nem törtènik velem, boldog vagyok, teljes èletet èlek. Akkor mitől kène fèlnem? Egy könyvtől amit egy olyan szervezet diktál ès èletet ami règen ha kellett akkor gyilkolt, hogy hatalmon maradjon? Fèlnem kène pokoltól egy megszemèlyesített Istentől? Nemhinnèm.
2017. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vèletlen írtam, hogy aki jogosult rá, az olvassa ès gyakorolja. Vagyis azok akik tisztánlátók.
2017. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden használható tudás burkolva van.
2017. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végül is mind egy sátánista vagy titok, mind a kettő röhejes kuruzslás kategória.
2017. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!