Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan működik a vonzás törvénye?

Hogyan működik a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés
Olvastam pár dolgot róla, de nem volt igazán egyértelmű; egy helyen azt írja, hogy le kell írnom egy papírra, másiknál át kell állítani az agyam( dehogy hogy?) Kérlek segítsetek, igazán érdekel ez a téma

2017. febr. 14. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Sehogy hiszen az egész csak egy kacsa.
2017. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Ozmium42 ***** válasza:
100%

[link]


Nem kell megköszönni.

2017. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 acelsziv ***** válasza:

https://www.youtube.com/results?search_query=a+te+k%C3%ADv%C..

Szánj rá időt, mert kb 14 órás az anyag.

2017. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen, az előző által ajánlott 14 órás video kurzus annak példája, hogy ha kötődést (függést) akarnak kialakítani valamihez, akkor annak célszerű időigényesnek lennie. Mert ha sikerült behúzni téged, és rászántad az idődet, akkor már nem szívesen látnád veszni hagyni - futsz a pénzed után.
2017. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
nem kell végignézni, anélkül is működik... a hitetlenkedők meg had éljék a mindennapi életüket, abban a hitben, hogy nem működik, mert akár akarod akár nem, teremtesz a gondolataiddal... gondolj arra amit szeretnél, mondj érte egy hála imát és vedd észre a jeleket-kapcsolatokat amik elvezetnek a vágyott dologhoz... ilyen egyszerű :) egyszerűen a gondolataidat állítsd át optimista üzemmódba... semmi különöset nem kell tenni... tökéletesen működik...
2017. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%
Hogyan működik? Vidéki tanulatlan kislányok szerint remekül, felnőtt, tanult férfiak szerint sehogy.
2017. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 acelsziv ***** válasza:
78%

Az ilyen kérdések valahogy mágnesként rántják össze a gyk fröcsögő söpredékét.

Érdekes mód, nekem bevált. Nevezhetjük vonzás törvényének, célra fókuszálásnak, teremtésnek mindegy. Én anno meghallgattam az előadásokat és alkalmaztam amit ott tanultam. Bajom még nem volt belőle, nyereségem annál több.

2017. febr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Képzeld el, hogy szeretnél mondjuk elmenni Hawaiira

Be fogod vonzani, mert folyamatosan rá gondolsz, mindenben a lehetőséget látod, hogy pénzt keress, és elmehess. Utazási irodákat fogsz látogatni, képeket nézel, álmodozol, a beled is kidolgozod, aztán egy szép napon eljutsz, mert összeszedted a pénzt, vagy találtál módot rá.

Szerintem működik

2017. febr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Na, álljunk meg egy polgári szóra! Valamit BEVONZANI azt jelenti, hogy te vagy mozdulatlan, és az áhított tárgy, vagy esemény jön el hozzád. Ha a beled is kidolgozod, akkor viszont te mentél abba az irányba, hogy a célt meg tudd valósítani. Ebbe semmi misztikumot nem kell belekeverni. TE voltál ott, meg a MOTIVÁCIÓ.

A másik dolog: A vonzás törvénye állítólag negatív irányban is működik. Tehát hogy ha rosszra gondolsz, az be fog következni. Bődületes marhaság! Ha azt látom,, hogy mindjárt el fogok esni, akkor inkább leülök. Elhárítom a bajt, nem pedig bevonzom.

16 éves koromban meghalt faterom, anyám pedig lelépett egy orvos barátjával. Feketén vállaltam éjszakai vagonrakásokat, hogy ne kerüljek intézetbe, és hogy a megkezdett középiskolát be tudjam fejezni. Lakbér, rezsi, enni, inni ruházkodni, mindent nekem kellett előteremteni a két kezemmel. Jó, hogy így történt! Időben megtanultam, hogy ha valamit el akarok érni, csak magamra számíthatok.

Ennek több mint 40 éve. Azóta úgy élek, hogy minden célomat megtervezem.Lépésről lépésre átrágom magam az oda vezető úton. Napokat agyalok éjszakákon át tipródok, minden lehetséges buktatót átgondolok, érveke ütköztetek ellenérvekkel, és csak amikor minden oldalról körbejártam a problémát, akkor indulok neki. Ha viszont elindultam, végig is csinálom, ha fene fenét eszik is. És elmondhatom, hogy sikerülni szoktak a dolgaim! Hol látsz ebben bevonzást?

2017. febr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a vonzás ahogy te írod le tényleg nem jó szó rá... inkább, hogy a gondolatnak teremtő ereje van... természetesen nem úgy kell elképzelni, hogy gondolok valamire és bumm ott terem, hanem emberi kapcsolatokat teremt-helyzeteket teremt, jeleket kapsz (akár egy újsághirdetés ami pont elvezet a célhoz) de ezeket észre kell venni, az emberi kapcsolatokat is észre kell venni, miért találkoztál meg az adott emberrel, miben tud neked segíteni, vagy lehet épp te tudsz neki valamiben segíteni, tehát lehet neki van rád szüksége és nem neked rá az adott cél eléréséhez, így nem kell minden egyes kapcsolaton agyalni, csak ha látod, hogy elvezet ez az ismeretség az adott célhoz, akkor őrizd meg, mert kelleni fog éd természetesen cselekedni is kell, nem elég állni egy helyben és várni hogy a vágyad teljesüljön...
2017. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!