Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Igaz rémtörténet? Megérzés?

Missi_Key kérdése:

Igaz rémtörténet? Megérzés?

Figyelt kérdés

azért ide írom, mert nincs megérzések kategória.


ha valaki rémtörténet-búzi és naponta vagy 5-öt elolvas, és van nagyon ritkán 1-1 ami nem durva, semmi extra nincs benne mégis elég rossz megérzésem lesz tőle.


lehet hogy azok igazak?


semmi nem indokolja a rossz megérzést, és azt hiszem nyugodt lélekkel sorolhatom magam az erős idegzetűek táborába, szóval még azt se mondanám hogy a para...



2015. júl. 4. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Vannak rémesetek, amik valóban megtörténtek, és mái napig nincs rájuk magyarázat.


Főleg a "Rejtélyes Igazságok" sorozatában találni olyat, nem hiába szeretem azt a sorozatot :))))))

2015. júl. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Légy erotikus történeteket olvasó "búzi"az jobb mint a rém :)

irj tovàbb oda is de csak életszaguakat

2015. júl. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Életszagut "csak" ne büdit..legyenek a történetek lilàk felhő felettiek ne kékek ..ne törpékről szoljon de ne is melegekről meg ne apa làny adolguak meg hàzikedvencesek..

a bicajos gazdag kameràs kukkolos az nem volt rossz..

2015. júl. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Visszeres Törpicsek

majd belekukkantok abba a sorozatba



2-es...

és ha megérzésem van akkor azok igazak :D

szeretem a yaoit :D

2015. júl. 4. 01:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Most hanyagolni akarom én is a rossz megérzést mivel ma utaztak a lànyaim az apjukkal meg a nőjével meg kölkével..

remélem az enyéimet beköti..

de màr mimor a.melohelyemen megjelent a rendőr màr paràztam engem keres vmi hirrel :(

Az én örangyalom vigyàzzàk most a két gyerket..jo lenne a papa ott lenne aki màr nincs velünk vigyàzzon védje őket

2015. júl. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Missi-Key, nekem megvan a teljes Rejtélyes Igazságok sorozata :))) igaz, angolul, de így legalább nincsenek hülye félrefordítások benne, mint a magyar verzióban.

Szerintem nagyon király, ha szereted a fura történeteket, és olyanokat amik valóban megtörténtek, imádni fogod ezt a sorozatot :)

2015. júl. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én nem szeretem a rémtörténeteket, félek tőlük, de szoktam kulturális magazinokat olvasni. Playboy,CKM,FHM stb.Amikor ezeket olvasom rossz érzés keringett, de inkább nem is rossz, hanem hiányérzet.
2015. júl. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Legrosszabb rémtörténet ami igaz az maga az ember,rosszabb/gonoszabb mint az összes kitalált lény főleg,hogy az ember találta ki őket"gondolj bele akinek ilyen gondolatai vannak".Az ember képes gyilkolni,kínozni,bántani másokat minden ok nélkül vagy,hogy elérje a saját céljait.A pszihopata vagy hasonló betegséggel küzdő emberek nem rosszak annyira mint az átlag emberek ők lelki töröttek össze vannak zavarodva,az átlag emberek úgy tudnak másokat bántani, hogy azt észre sem veszik.Szóval a legrosszabb/gonoszabb élőlény ami még a "sátánnál" is rosszabb vagy bármelyik teremtménynél az maga az ember.

De pl megtörtént esemény texasi lánc fűrészes,sakktáblás sorozat gyilkos.

2015. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
láncfűrészes*
2015. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!