Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Gyakran megérzik az emberek...

Gyakran megérzik az emberek hogy mire gondolok, tényleg ilyen ereje lehet a gondolatoknak?

Figyelt kérdés

Gyakran ha szóban említek valakit, felhív, ha rá gondolok, később megtudom hogy a másik személynek is eszébe jutottam, van, hogy valamit kigondolok, és egy másik ember is a környezetemben ugyanazt kezdi tenni.

Ez általános jelenség, vagy túl erősek az agyhullámaim, vagy mi?:D ( Nem konkrétan természetfelettinek szánom, mert ez is egyfajta 'kommunikációs forma', csak mostanában felfigyeltem rá.) Ha sokat gondolunk valakire, azt a személy általában megérzi? Mert én ezt vettem le... másnak milyen tapasztalatai vannak ilyen téren?:)



2012. jún. 10. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem, csak ráhibáztál - van ez így...
2012. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Kipróbálom. Most gondolj rám egyszer csak, kíváncsi vagyok hogy megérzem-e. Ha igen akkor írok ide. Hát kíváncsi vagyok. Persze te is később írd meg hogy most kellet volna-e írnom!! :)
2012. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
A gondolatoknak hatalmas ereje van.Nem vicc.
2012. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen megérzi és a gondolatoknak valóban teremtő ereje van de az őszinte érzés az igazán erős. Tehát nem elég csak gondolkodni hanem jó érzést is hozzá kell társitani de annak nem árt őszintének lennie.


Az, hogy figyelsz arra, hogy gondolataid után mik történek jó mert láthatod egy idő után, hogy azok a pozitív dolgok amiket kigondolsz valamilyen formában megkapod (mégha nem is veszed először észre miképpen).

És a "véletlen" nem lesz többé véletlen hanem tudatos irányítás.

2012. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem érzi meg, és az agyhullámaid nem terjednek odáig, hogy behatoljanak a másik ember elméjébe. Ráhibáztál, van ilyen. Amennyit gondolkodsz, és ahány dolog átfut a fejeden, nem nehéz ráhibázni dolgokra.
2012. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az emberek tudatalattija "össze van kötve", ezt hívják kollektív tudatalattinak. Ha gondolsz valakire, ez eljut az ő tudatalattijához, de azt már az ő tudatalattija "dönti el", hogy küld-e erről üzenetet az illető agyának, vagyis hogy megjelensz-e a gondolataiban. Remélem, érthetően fogalmaztam. :)

Attól függ, mennyire érzi meg a másik, hogy milyen erős közöttetek a kapcsolat, mennyire vagytok ráhangolódva a másikra.

Nemrég megszakadt a kapcsolatom valakivel, aki nagyon fontos nekem, jónéhány hete nem beszéltünk egymással. A hétvégén véletlenül itthon felejtettem a mobilomat, elutaztam, és többször is furcsa bizsergést éreztem a tarkómban, amit eddig még soha. Amikor hazaértem, 5 nem fogadott hívásom volt az illetőtől. A "bizsergést" azzal magyarázom, hogy amikor éreztem, ő akkor rám gondolt. :)

2012. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek a véleményt, és utolsó ez érdekes :D amúgy igen, a barátaimmal szokott ez lenni, persze nem idegenekkel :) Szerintem van ilyen, csak még nem ismerik pontosan hogyan is működik..
2012. jún. 11. 15:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Az egyik barátom mesélt hasonlót. Egy éve szakítottak a barátnőjével, de még mindig szereti a lányt. Azt mondja, ő is szokott ilyen "bizsergést" érezni a karjában, és azért gondolja, hogy ez a lánnyal van kapcsolatban, mert amikor ezek a "bizsergések" gyakoribbá válnak, mint addig, vagy erőteljesebben érzi őket, akkor a lány mindig megkeresi őt. Vagy emailt küld, vagy telefonál, vagy megböki facebookon, stb. Szóval lehet a dologban valami. :)
2012. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű ráhibázás, és azon alapul, hogy az ember könnyen becsapható. Amikor úgy érzed, ráérzel dolgokra, at megjegyzed. Amikor meg van egy érzésed, de nem jön be, akkor na bumm, átsiklasz felette és mész tovább. A végeredmény: úgy emlékszel, egy csomó mindent megéreztél, holott csak megtartottad a pozitív eseteket, és elfelejtetted a negatívokat.
2012. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Antimod ***** válasza:

Igen, a gondolatoknak teremtő ereje van, de nem itt, a Földön csak nagyon kevesen fogékonyak erre.

Majd később.

2012. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!