Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy kell lemenni alfába?...

Hogy kell lemenni alfába? Hogy alkalmazhatok agykontrollt otthon?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tanfolyamon tanultam évekkel ezelőtt,ez itt kevés lenne a megtanulásához.Keress egy tanfolyamot,vagy segíthet könyv is.
2009. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanfolyamot már elvégezted? Mert nem tudom hogy hatékony e ez a módszer ha még nem!

Teljesen kényelembe helyezd magad, hogy ne zavarjon semmi közben, ne legyen kényelmetlen hogy fészkelődnöd keljen meg stb.!

Segíthet relaxálni egy füstölő vagy meditációs zene is, de nem feltétlenül szügséges!

Becsukod a szemed, ellazítod magad és számolj visszafele, 3, 2, 1, csak lassan, akkor elvileg már alfában vagy!

Aztán számolj 10-től visszafelé és képzeld el közben hogy megérkezel(szóval az 1-re érj oda) a kedvenc helyedre, ez lehet bármi ami megnyugtat, ahol biztonságban érzed magad! Akkor ott már tudsz elmélkedni meg stb. de van több is amire nem emlékszem elég jól, illetve nagyon nem szeretném hülyeséget mondani! Ha már elvégezted a tanfolyamot és 1-2 dologra emlékszel vagy eszedbe jut akkor megoszthatom veled az emlékeimet, de ha nem, azt ajánlom hogy iratkozz be egy tanfolyamra, nagyon megéri!

2009. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
84%
Mindenképpen menj tanfolyamra ott 4 nap alatt megtanulod!
2009. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Behunyod a szemedet ellzaulsz és a szemdet becsuva elképzeled előttted 3-szor a3-mas számot, 3-szor a 2-es számot és 3-szor az 1-es számot!
2010. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!