Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt olyan, aki agykontroll...

Van itt olyan, aki agykontroll témában nagyon otthon van, esetleg oktató?

Figyelt kérdés
Lenne egy kérdésem és biztos választ szeretnék.
2010. jún. 18. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Állok rendelkezésedre:)
2010. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szintén:P
2010. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Oké. :)

Olvasgattam agykontrollos cikkeket, köztük pár meglepő dolgot, pl. testhőmérséklet befolyásolása. Ezen bátorkodtam fel.

Szóval, kérdésem az lenne, hogy agykontrollal lehetséges-e magasságnövelés. És ha igen, az milyen "előképzettséget" igényel...

2010. jún. 18. 20:35
 4/12 A kérdező kommentje:

20:39

Mi lenne, ha nem rajtam idegesítenéd magad? :3

Szerintem mindketten jobban járnánk.

2010. jún. 18. 20:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármit lehetséges. Ha még növőben vagy akkor főleg.


[link]

2010. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
20:47- megkerhetlek szepen, hogy hagyd figyelmen kivul ezt a kategoriat? koszonom! :)
2010. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

20:47

Rendben, de be kell látnod: nem azt kérdeztem, hogy kinek mi a véleménye a vonzás törvényéről.

Felmerült bennem egy kérdés, én kiírtam a megfelelő témába - mégis nem erre való ez az oldal?

Tudom, hogy te a saját véleményed tartod helyesnek, de én sem megyek a vallás fórumba észt osztani, vagy a politikába sárt dobálni.

2010. jún. 18. 20:58
 8/12 anonim válasza:
mellnövesztés is műkszik? :)
2010. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

nagyon otthon voltam benne,de csak károm volt belöle,hasznom nem.

Igen hatásos viszont a bibliai hit,és az imádkozás

2010. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Domján Laci megadta a tanfolyamon a telefonszámát, ha oktatóval akarsz beszélni, pénteken felhívható. Úgy emlékszem, olvastam pont testmagasság (vagy egyik láb hosszúság?) növelésről, ha tényleg ismert ilyen, Laci szerintem tud róla.

Javaslom, nézz körül az esettanulmányok. hu-n, keresőbe szavakat írva kijönnek azzal kapcs. hozzászólások. Beírtam, ezt találtam:

"Döntsd el, hogy mi az, amit valóban akarsz! Egy férfi megkérdezte tőlem, vajon megnövelheti-e testmagasságát 20 cm-rel az elmetükre-technika segítségével. Megkérdeztem, miért akar 20 cm-rel magasabb lenni. - Hogy magabiztosabb és a nők számára vonzóbb legyek! - felelte. Azt javasoltam, használja az elmetükre-technikát arra, hogy magabiztosabb és a nők számára vonzóbb legyen; vizualizálja, amint nagyszerűen érzi magát más emberek társaságában. Végül is valójában ezt akarja, nemde? Biztos vagyok ugyan abban, hogy rengeteg, koncentrált, mentális energiával bizonyos idő alatt képesek vagyunk megváltoztatni a csont szerkezetét, de ehhez sok idő és energia szükséges. S ha meg is nő az illető, esetleg akkor is félszeg marad a nők közelében.

Mindig tisztázd tehát, hogy mit is akarsz valójában!"

Carolyn Deal (Útravaló agykontrollosoknak c. könyvből)


az agykontroll sikere viszont nem oktatótól kérdése, hanem tőled függ: hit+vágy+elvárás. Szerintem ez lehetséges, a kérdés, hogy megéri-e annyi energiát ezzel foglalkozni, vagy érdemesebb-e ugyanezt másra fordítani és elfogadni magadat?

2010. jún. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!