Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit csináljak, hogy ne izgulja...

Mit csináljak, hogy ne izguljak pokolian vizsgák előtt?

Figyelt kérdés
Összevissza kapkodok, elfelejtek mindent, olyanokat csinálok amiket azt sem tudom miért, egyszerűen gondolkodni sem tudok. Már előre félek attól, hogy nem fog sikerülni. Félek attól is, hogy megutálom az egész vezetést és ha valami csoda folytán megkapnám a jogsit akkor állandóan stresszelnék attól hogy vezetnem kell. Már most megutáltam az egészet, fél éve csinálom a rutint. Nyugtatót nem merek bevenni, akkor meg azért nem tudnék figyelni. Egész nap rossz kedvem van és elégé nyomorultul érzem magam, szerencsétlen bénaságnak. Mit csináljak, hogy ne legyen így?
2013. júl. 26. 22:52
 1/4 The Lizah Reloading ***** válasza:
0%
Igyál Hell energiaitalt.
2013. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Úristen, nehogy elvégezd azt a szart, nincs semmi értelme.

Semmilyen hasznát nem veszed az életben. Már most megfutamodnék, a sok mocsoktól amit beléd tömtek 12 év alatt. Az életed, úgyis te teremted a gondolataiddal:)

Nem kell higgyél a templomi istenben, mert isten amúgy bejül van, jelenleg is ö az érrőforrásód, nélküle nem tudnál még mozogni sem. Minden egy, mindegy.

2013. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (ha már végeztél agykontrollt) programozd be magadnak azt, hogy ha hozzányúlsz a kormányhoz, akkor elmúlik az összes félelmed, vagy ha leülsz, megnyugszol, vagy valami hasonlót, és ez segíthet
2013. júl. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm! :)
2013. júl. 27. 02:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!