Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért gondolok mindig a halálra?

Miért gondolok mindig a halálra?

Figyelt kérdés

Mostanában halt meg a barátnőm Apukája és nem sokra rá a nagypapája. És nagyon félek hogy az én édes Apám is meg fog halni, nagyon sokat gondolok erre, hogy meghalna az megkönnyebbülés lenne.Pedig tudom, hogy nem mivel dolgozik meg stb. De olyanokra gondolok hogy: Bárcsak meghalna... Pedig nagyon szeretem és tudom, hogy ha bármi történne abba én beleőrülnék. Miért van ez? Mit lehet ellene tenni? Mert soha nem gondoltam ilyenre csak mostanában.

Válaszokat előre is köszönöm.

18/L


2013. júl. 21. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Tereld el a gondolataid, kapcsolodj ki egy kicsit. :)
2013. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az életben nagyon sok a bizonytalanság,de van egy dolog aminél semmi sem biztosabb: az,hogy aki születik az meg is hal egyszer. Jó lenne,ha ezt el tudnád fogadni. Ez a megoldás . Nem csak neked,hanem mindenkinek akinek ilyen gondolata van. Ez az oka,hogy válaszoltam És még valami: Pannonhalmán a falra szerelt napóra alatt egy mondat: "A halál biztos órája bizonytalan." Ezért kell,hogy elhessegesd ezt a rossz gondolatot. Biztos,hogy van valami amire szivesen emlékezel.Gondolj arra. Az élet nem azért adatot,hogy a rossz gondolatok megkeserítsék életünket. Különben is: Mások fejébe nem látunk bele. Akárhány idős ember van aki úgy gondolja:"jó lenne már "haza" menni"
2013. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Antimod ***** válasza:

Tudatosítd magadban, hogy ezek "kényszeres, félelem szülte" gondolatok, és nem veszed őket komolyan. Ennyi. Ezt megteheted meditációban is (pl. "na most akkor a hülye gondolatokat szépen a szemetesbe dobjuk", vagy "ezek a gondolatok nem tudom, honnan jönnek, de hülyeségek, hiszen naná, hogy nem kívánom, hogy apám meghaljon", stb.).

A lényeg, hogy lazíts, ilyen gondolatokkal sem okozhatod a halálát.

2013. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagy segítségedre lenne Joyce Meyer tanítása. Naponta reggel 9-kor van. Ha ez nem megy akkor: tv.joycemeyer.org.

Jobbulást!

2013. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez miről szólnak ezek a tanítások?
2013. júl. 25. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ember különféle bajainak megszüntetéséről.

Egyszerűbb és érthetőbb,ha megnézed. Pax tv-n naponta 09-kor

2013. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!