Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Voltmár veletek olyan hogy...

Voltmár veletek olyan hogy valamire épp gondoltatok hogy dejó lenne ha ez lenne stb, és ugymond valóra vált? Egy ideje figyelem ezt a dolgot.

Figyelt kérdés
elég régota fenn akadtam az hogy néha mikor gondolok valamire ..kissebb dolgokra, mint például egy auto, egy virág, egy tárgy..gondolok rájuk és nemsokára látom ezeket a tárgyakat..ugyanolyan autot az utcán például stb..mintha szabállyozni tudnám mi lessz a közeljövőben..elösször hülyeségnek tartottam..de aztán kipróbáltam..egyre többször gondoltam dolgokra és megjelentek! például pár napja nagyon gondoltam egy konkrét ötezresre..és tegnap nyertem szerencsejátékon pont ötezren forintot!!!
2013. jan. 1. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok.ez teljesen természetes és ugy hivják,teremtés.Sokat gyakorold és fejelszd majd gondolj szép dolgokra,amikkel boldogabbá teheted magad és a környezeted.
2013. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 x) ***** válasza:
Velem is előfordul néha de szerintem ezek csak szerencsés véletlenek amikre elég nagy az esély hogy megtörténnek. Például ha egy forgalmas út mellett állsz és arra gondolsz hogy jöhetne már egy fekete Skoda akkor elég valószínű hogy megtörténik a dolog.
2013. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nincsenek véletlenek. Minél jobban tudatosítod, pozitív érzéseket, gondolatokat, őszinte érzéseket társítas hozzá annál jobban és gyorsabban fogsz manifesztálni.
2013. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezek szerintem sem ,,szerencsés véletlenek"...
2013. jan. 2. 10:23
 5/8 anonim ***** válasza:

A megtévesztett agy ellenáll egy ideig.

Ezért jó kicsiben kezdeni a kéréseket, hogy jöjjön egy autó, vagy akkor jöjjön a villamos mikor épen oda érsz, a kedvenc helyed mindig legyen üres stb. Fokozatosan "cifrábakat" kérsz és az agyad fokozatosan tényként fogja venni, hogy amit kigondol a szív és az érzéseire hallgat az ember az tény, és ez után nem fog ellenkezni. Érdemes az érzésekre hallgatni.

2013. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az a bizonyos bevonzás/agykontrollos programozás. Ezt a gyermeki *bárcsak* érzést kell hozzá produkálni. Ezt kell érezni ahhoz, hogy bevonzz valamit, de sokan ehelyett erőltetett optimizmussal próbálkoznak... Örülök hogy sikereid vannak, és erősíted a tábort! :D
2013. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
úúúú de jó!kirázott a hideg!én is szeretném ezt fejleszteni.hogyan is kezdjek hozzá?tehát először kis dolgokat kell bevonzani?
2013. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!