Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van egy dolog, amiben nem...

Van egy dolog, amiben nem tudok dönteni (költözés, hogy menjek vagy ne), és nem tudom hogy tudnám ezt eldönteni. Figyelem a megérzéseimet, de egyszer így érzem, egyszer úgy. Hogy juthatnék dűlőre magammal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Készítesz egy listát az előnyökről és hátrányokról, végiggondolod mivel lenne jobb és/vagy rosszabb, ha elköltöznél. Mindent számításba veszel, és a pozitívabb irányba húzol.
2012. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyeld, hogy mit akar az Univerzum. Ami sikerülni látszik. Összejönnek a feltételek, körülmények. Tehát megteszed az első lépést, és a második szinte bejön magától. Aztán megint egy lépés, és megint bíztató folytatás jön. Tegyél lépést a másik irányba is, és lehet, hogy oda pont az fog jönni, hogy nem sikerül. Vagy valami ellene ható esemény.
2012. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2hónapja érlelődik bennem a dolog,akkor jött az első gondolat.A terv az volt,hogy össze akartam költözni valakivel,nézegettem a helyeket,házakat,de csak drágákat találtam.Aztán megszakadt a kapcsolat.Ennek hatására még inkább rám tört,hogy mennem kell.Ekkor már más szemszögből keresgéltem.Találtam is egyet,olyat amilyet szerettem volna,csak az volt a gond,hogy 10km-rel arrébb,az nem jó.Most megint találtam egyet,ez jó helyen van mert ma megnéztem,viszont ez 30ezerrel több,mint amit szándékozok erre kifizetni.Jelenleg stagnálok pénzügyileg,és attól félek hogy mi lesz egy év múlva ha nem tudom a bérleti díjat kifizetni.Bár ha így lenne,vissza mennék ismét egy kisebb lakásba.Ez a 30ezer lehet 50ezer is télen,ennyivel többet kellene perkálnom.Viszont hogy lelkileg rendbe jöjjek,nekem most erre lenne szükségem.Tehát nem tudom hogy megéri-e a többletkiadás hogy jól érezzem magam.Azt érzem hogy ha itt maradok,akkor meg depibe süllyedek,mert hiába van itt mellettem minden bolt,stb,be se megyek már,inkább elmegyek messzebb hogy bevásároljak,stb.Szóval ez most a dilemmám.Figyelem a jeleket,a helyzet alakulását,de nem hajlik se erre,se arra.Ha felírom a negatív,pozitív jelzőket,szinte ugyanaz jön ki,mert mindegyiknek van előnye és hátránya.
2012. jún. 2. 17:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott a dolog:)A bérbeadó másképp gondolta a dolgokat,nem jött össze:)
2012. jún. 2. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, lám. Ami nem jött össze, az nem is lett volna jó. Viszont ha annyira el akarsz menni onnan, akkor ne add fel. Egyszer "véletlenül" be fog jönni a megfelelő lakás.
2012. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!