Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hízás agykontrorral?

Hízás agykontrorral?

Figyelt kérdés

Olyanok írjanak, akik híztak agykontroll segítségével, azt is írják le, hogy milyen technikát alkalmaztak, és hogy mennyi idő múlva érték el a hízást, és hogy hogyan táplálkoztak a hízás közben, és esetleg edzettek -e mellette.

Köszönöm.



2012. jún. 23. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Én a tradícionális agykontrollt használtam. Eldöntöttem, hogy hízni fogok elkezdtem mindennap otthon felkelés után és zuhanyzás előtt 15-20percet edzeni és kétszer ebédeltem, valamint betartottam a napi egyéb étkezéseket is. Így feljött egy év alatt tíz kiló és azóta még tíz.
2012. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. Még várom a további sikerélményeket.
2012. jún. 23. 20:07
 3/8 anonim válasza:
87%
Tudom, hogy ez a komment nem érdekel senkit, mert nem építőjellegű, de ez a téma engem is érdekelne!
2012. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már minden olyan dolgot megtettem, ami egy sikeres fogyókúra gyilkosa, de nem sikerült híznom. Engem is érdekel a dolog. Egy dolgot nem akarok, testépítős tápszerrel hízni, mert az úgy is csak addig tart, míg azt eszem.
2012. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, én jó tanácsként mondom, hogy ne agykontrollozz!

Én fogyni akartam agykontrollal, csináltam a gyakorlatokat, elképzeltem magam, stb...

És SIKERÜLT!!!!

Lefogytam majdnem 20 kilót!

VISZONT olyan beteg és depressziós lettem a fogyókúrától, és úgy elment az étvágyam, hogy akkor se tudtam enni, ha akartam.

Mostanra kezdek visszaállni a normális evésre, és így sincs még jó étvágyam.

Most azt mondom, bárcsak ne tettem volna, és maradtam volna kövér agykontroll nélkül.

Most vékony vagyok, de alig tudok enni, és pocsékul érzem magam.

Nekem egy kineziológus mutatta meg a módszert, de bár ne tette volna.

Százszor jobban voltam azelőtt lelkileg.

Nem kell, hogy te is depis legyél az agykontroll miatt.

Nekem nagyon rosszat tett, nem a kövérséget vágyom vissza, hanem a jókedvemet, az egészséges étvágyamat, a szép bőrömet, meg a nyugalmamat.

Csak jószándékból írom.

Ha nem megy a hízás magától, ill. normális módszerekkel, inkább hagyd a fenébe, jobb soványnak lenni, mint depressziósnak.

2012. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
2012. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mercuryio válasza:
Nyugodtan lehet agykontrollt! Ám látom valakinek nem lett jó és le akar beszélni mindenkit.... Ha valakinek nem sikerül attól a másiknak sikerülhet.... Meditációval én fogytam 10 10 kg....
2012. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Napkiraly ***** válasza:
mcdonalds súlykontrollt ajánlom
2012. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!