Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Énekhang megváltoztatása...

Énekhang megváltoztatása agykontrorral?

Figyelt kérdés

Elég mélyen tudok énekelni, és ezen szeretnék változtatni.

Van valakinek azzal tapasztalta, hogy agykontrorral a hangot is meglehet változtatni? Tehát csak olyat akarok, akinek sikerült.



2012. márc. 25. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel ehhez fiziológiai változás kéne ezért lehetetlen.
2012. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hangom megerősítésében segített, ha hiszel benne, akkor lehetséges, de persze gyakorolnod is kell. Ha magasabb hangot akarsz, akkor lassan kezdj egyre magasabban énekelni, csak szépen fokozatosan.
2012. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, az erőteljesség megvan a hangomban, csak a hangterjedelmem sincs. Pl. Olyan hangot akarok, mint Freddie Mercurynak volt, olyan magasat meg rekedtesebbet, ami idősebb korába lett neki a sok cigitől. Nekem már csak a hangterjedelmet kéne megnövelni, mert az 1 oktáv sincs.
2012. márc. 25. 17:19
 4/7 TomMunk ***** válasza:
jó, ÁLJ! Cigitől magas hangod nem lesz, csak mélyebb. Ha hangodon akarsz változtatni, akkor hangképzésre járj!
2012. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez nem normális.Fogadd el magad olyan hanggal, amilyen.Nagyon sok híres énekesnőnek mély hangja van.A mély hang nem férfias, hanem magabiztosságot és erőt sugároz.
2012. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem fogadom el, ugyanis működik hangra is, 1 hét alatt eredményeket értem el vele.
2012. ápr. 3. 16:39
 7/7 anonim válasza:
Na sikerült jó hangot fabrikálni a hangszálaiddal Freddie?:D
2012. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!