Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom az email-címemet...

Hogyan tudom az email-címemet megváltoztatni?

Figyelt kérdés

(ati19970910@freemail.hu) <---ez az email-címem, és túl hosszúnak találom.:D ezt akarom megváltoztatni..:D ugyanaz a fiók maradna, a levelek ugyanide jönnének, csak más lenne a neve(címe).

légyszii segítsetek!!

előre köszönöm!


2012. márc. 18. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
legjobb tudomásom szerint sehogy, de azért ne vegyél rá mérget.
2012. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igy van, sehogy.

De azért van esélyed arra, hogy előbb utóbb a feledés és nélkülözés homályába vesszen.

Mivel több email cimed is lehet, ezért regizz egy kedvezőbb cimre, majd erre a hosszu cimre érkezőket irányitsd oda. De te már mindenkinek az ujról irjál. Igy, akik ismerték hosszu cimedet, majd lassan elfelejtik és az ujra irnak, de Te sem károsodsz, mert ha valaki véletlenül a hosszura irna, azt is biztos meg fogod kapni.

2012. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen...egy utolsó kérdés.:hogyan tudom átirányítani??.:)
2012. márc. 18. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Bejelentkezel régi freemail.hu cimedre

Jobboldalt felül : Beállitásaim-ra klikk

Baloldali oszlopmenűben: Átirányitás-ra klikk

Válassz a lenyulo lehetőségek közül vagy a csak továbbitot, vagy továbbit és helyben is legyen belőle pédány

Cim mezőbe beirod uj email cimedet

Majd Mentés

Ablak bezárás


Kontrollja:

Uj email cimedről irsz egy próbát a régire és annak vissza kell érkeznie, ha jól állitottál be mindent.

2012. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!