Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Villámolvasás tapasztalatok?...

Villámolvasás tapasztalatok? Működik? Vannak sikerélményeitek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%

Nem működik, nem létezik, nincs sikerélmény.

Olyan nincs, hogy ránézel egy könyvlapra, és hopp, már a fejedben van az egész szöveg.

Olyan van, hogy értelmező olvasás nélkül gyorsan átfutod, de akkor nem fogsz rá emlékezni és érdemben visszaidézni: és könyvlap nagyságától függ hány perc mire a lap végére érsz. Annak meg nincs értelme, ha csak átfutod, és azt sem tudod mi volt benne.

2012. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen. villámolvasással 1 nap alatt elolvastam az összes boltban kapható mágus könyvet és Mester mágussá váltam.
2012. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Még szép.

Dr. Spencer Reid voltam

2012. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

De milyen sok itt az irónikus / vicces kedvű ember. :)

Nekem személy szerint nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Korábban érdekelt a téma, és utána olvasgattam, de nem kezdtem igazán bele. Jelenleg azt mondanám, hogy nem valószínű, hogy működik. De fene tudja, láttunk már csodát...

Mindenesetre én nem áldoznék rá energiát. (De ez nem jelenti azt, hogy valóban nem éri meg.)

2012. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én még nem is hallottam, hogy létezik ilyen "oktatás". a jelenség viszont muszáj, hogy létezzen, mert én így olvasok. :D
2012. máj. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hogy? Úgy, hogy lemész alfába, végiglapozod könyvet úgy, hogy fotofókusz állapotban vannak a szemeid? És ezzel a módszerrel lefényképezed az oldalakat, amik a tudatalattidba kerülnek? Majd aktiválással, vagy spontán aktiválással úgymond előszeded lefényképezett oldalakat?
2012. máj. 14. 23:51
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
úristen, gőzöm sincs :D évek óta így olvasok, nem tudatos. ha nem is villámolvasás, mindenesetre nem is olyan, ahogy az emberek olvasnak általában.
2012. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
hát akkor te hogy olvasol??
2012. máj. 14. 23:57
 9/19 anonim ***** válasza:
ránézek a szövegre, és látom, ami le van írva. ugyan úgy megjegyzem, mint hogyha betűről-betűre elolvasnám. nem szóról-szóra idézem vissza hajszálpontosan, de megközelítőleg.
2012. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
A villámolvasás lótúró ! Én sokkal jobbat használok, nem viccelek. Éjjel a fejem alá teszem a megtanulandó könyveket, de figyelni kell arra hogy szorosan a párna alatt legyen, majd ha reggel felébredsz az összes információ beleég az agyadba, mégcsak elő sem kell hívni.
2012. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!