Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Egy oldalt hogyan villámolvasu...

Egy oldalt hogyan villámolvasunk? Ugyanúgy, mint duplát? (Egy oldalas tételeim vannak. ) És monitorról is lehet villámolvasni egy oldalt (pdf-et)?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 13:15
 1/4 zeronibble ***** válasza:
0%
Először azt kérdezném, hallott-e már valaki olyanról, aki tud villámolvasni? A könyv népszerűsége nem függ össze azzal, hogy hány ember lehet képes valóban hasonlóra.
2011. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a lényeg, hogy a fotofókusz állapot meglegyen.


A kommentelő kérdése nálam elég bonyolult, mert láttam itt olyat, aki írt mindenféle sikerérőla villámolvasással kapcsolatban, nekem csak részsikerem van.


Több könyvet villámolvastam, de csak annál tapasztaltam eredményt, mégpedig kiemelkedőt, amelynél minden egyes lépést pontosan megcsináltam az aktiválás előtti fázisokból, majd jött a szuperolvasás. egész jól megértettem a könyvet így. mikor hagyományosan elolvastam, ak nem is jött le számomra szinte semmi új információ, tehát már szuperolvasásnál már teljesen magamévá tettem az anyagot, úgyhogy én feltétlen hiszek ebben.

2011. nov. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nekem is részsikereim vannak, ha nagyon sokszor villám olvasom meg nézem át az elmetérképem, akkor teljesen azt érzem, hogy ez már megvan bennem! Meditációs zenét szoktam közben hallgatni, és az egyik plüssállatom rakom a fejemre mandarin technikaként. :) Ebben az állapotban fixen megtudom már tartani a fotofókuszom, ha pedig kizökkenek, 1 mp alatt vissza tudom "rakni".
2011. nov. 20. 12:52
 4/4 anonim válasza:

egyáltalán itt miről is van szó???

bocsi h bele irok de nem értem....

várom a válaszotokat:)

üdvözlettel: Pali...

2011. nov. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!