Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Le tudom küzdeni az antiszemit...

Le tudom küzdeni az antiszemitizmusomat valahogy?

Figyelt kérdés

Ismerkedem az agykontrollal és önmagammal mostanság. Szeretnék sikeresebb és boldogabb emberré válni. Ennek első lépéseként magamat szeretném megismerni, értékelni, hogy önbizalmat szerezhessek és magabiztosabb legyek az élet minden területén. Teljesítmény van mögöttem, önbizalom nem sok. Úgy vélem, hogy csak a szeretet alapú érzelmek képesek igazán felszabadítani. Viszont nagyon nagy hibám, hogy antiszemita vagyok, az elmúlt 5 évben eluralkodott rajtam olyan szinten, hogy ha a tv-ben meglátok egy zsidót már rossz érzéssel nézem a műsort, akkor is ha egyébként mondjuk érdekelne. Mindenféle összeesküvés elméleteket mormolok és őket okolom minden rosszért. Az a problémám, hogy az, hogy antiszemita vagyok az nekem a legrosszabb, mert negatív gondolatok lesznek úrrá rajtam ilyenkor és azok megkeserítenek, bebörtönöznek.

Hogyan küzdhetném ezt le szerintetek?


2012. márc. 24. 12:28
1 2
 11/16 anonim válasza:
0%

persze ha ennyire hülye vagy -.-

járj zsinagógába és tarts halukát stb és majd megszereted -.-

2012. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Antiszemita vagy mert utálod a zsidókat?A szemita arabot jelent,a zsidók(meg a csicskáik)gyilkolják az arabokat úgy hogy ennyit erről.

[link]

2012. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Furcsa. ha tudod ,hogy nem hejes, akkor eleve nem vagy az. Nem vagy antiszemita.Attól még lehet ez a furcsa ambivalencia érzés,hogy tudat alatt nem birod őket, de ha tudod,hogy nem hejes antiszemitának lenni, és még küzdessz is ellene, akkor nem vagy oda sorolható. Az antiszemita embernek a hitvallása a gyűlölet, és megingathatatlan e hitében, senki és semmi nem törölheti el ezt a gondolatát. Egy tökéletesen jóleső euforikus érzés ez amikor gyülöl valakit, olyan mint a szerelem csak kicsit másképp.
2012. júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Jokka86 válasza:

istenem....


keress egy hobbit és foglalkozz azzal...

2012. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
azért nem alaptalan amit belül érzel a zsidó társadalom miatt...és nem értem,miért akarod ezt magadban nagyon elfojtani? említettél egy példát,miszerint Puskás Öcsit azért gyűlölnénk,mert jól focizott,tehát értett hozzá...semmi értelme ilyen példát felhoznod,mert nem egy horderejű a dolog! a zsidók saját magukat különböztetik meg a "többiektől"! amikor egy főrabbi,úgy nyilatkozik(igaz nem nyilvánosan)hogy mi zsidók annyira különbözünk más nemzet embereitől,mint amennyire az ember különbözik egy rovartól! ráadásul vajon miért vonzódnak annyira a pénzhez,hatalomhoz,irányítói pozíciókhoz? miért nem mennek el átlagos szakmabélinek melózni? nos,nem kell kell gyűlölni őket "szegényeket",akiket mindenhol csak üldöznek...de a tények önmagukért beszélnek!
2012. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 mustafa33 ***** válasza:

Ha David Icke (antiszemita író) elméletéből indulnál ki nem is lehetsz antiszemita. Mert hogy szerinte a mai zsidók álzsidók, nem a bibliai idők izraelitái. Mert hogy a mai zsidók valójában turkotatár népek, konkrétan kazárok akik tulajdonképen a magyarok is, és ezek elfoglalták a régi valódi zsidók helyét a világban és most világuralomra törnek. A magyarok és egyébb turkotár népek fogják ezt véghez vinni, mert ők a Sárkány csillagképből származó reptoidok. (és ezt a baromságot el is hiszik sokan, innen a reptoid őrület)

Tehát ha antiszemita vagy, valójában magyarellenes vagy.

2012. szept. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!