Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » 20. évemtől kezdve vizuális...

20. évemtől kezdve vizuális képek jelennek meg csukott szemmel, mi történik? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval a képzelő erőmet hangok, zenék felidézésére találta ki a sors, szerencsére az mindig nagyon tiszta, ellentétben a képek felidézésével, az valami pontatlan homály csak. Újabban viszont érdekes dolgokra figyeltem fel. És ez pár hónapja van jelen. Csukott szemmel, relaxálás mellett (nem alvás, nem álmodás) képek kezdtek megjelenni egy rövid időre, és ilyenkor a környező, vagy a gondolati hangok gyengülnek. Először csak olyan fehér fekete pöttyöző vonalkákból/ábrákból épül fel a látvány, ha pedig szerencsém van és tovább hagyom kibontakozni, akkor beszínesedik szó szerint és élesben látom. Mivel ez nálam nagyon új dolog ilyenkor úgymond megdöbbenek (megijedek), és kizökkenek az egészből, és újra csak sötétség meg hangok. 3 esetről tudok eddig beszámolni: legelső a konyhai tűzhelyünk aminél fával tüzelünk, fazék van a tetején (ez tiszta színesben). 2. egy nap baltáztam kint a gyújtóst, aznap este élesen megjelent a balta ahogy fogom a kezemben de ez mind pirosas színárnyalatban. Meg gyengén de ismerős személyek arcai, vagy szemek villannak fel. A 3. pedig, hogy el akartam képzelni erősen egy kockát, sikerült de csak vonalkákban...kört meg már nem sikerült, hogy miért azt nem tudom. A kérdés egyszerű mi történik ilyenkor, főleg hogy már 20 éves vagyok, eddig miért nem tapasztaltam, most mi változott meg? Van esélyem ezt fejleszteni komolyabb szintre? Még egyszer megjegyezném hogy ez régen nem volt egyszer sem, főleg így, hogy nem is alszom közben, teljesen józan vagyok.
2011. dec. 21. 04:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem értem mit nem lehet ezen felfogni. Ha bekötik a szemed és fehér zajt hallgatsz hallucinál az ember ez azért van mert az érzékszervei nem kapnak elég ingert, ez meditáció (ami egyfajta relaxáció) gyakran előfordul. Ezen kívül még hipnagóg hallucináció is lehetett ami szintén felléphet akkor ha becsukod a szemed és relaxálsz. De ha nem nézel utána annak amit válaszként írnak, minek teszel fel kérdést?
2011. dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én nem gondoltam volna hogy ez hallucináció vagy hasonló, egyszerűen arra számítottam, hogy most fejlődik ki a vizuális memóriám és mivel írták hogy másoknál egy rendszeres, akkor nálam csak ezután lesz az.
2011. dec. 23. 17:12
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező! ne foglalkozz azokkal akik ostoba szövegekkel akarnak téged beetetni=/ Szóval,amit Te leírtál ez nagyon érdekes dolog:) én arra gondolok hogy,neked a harmadik szemed van nyitva sőt biztos is..:) ami nagyon jó:)) mert tudod fejleszteni is idővel. Nézz utána a Google-be a harmadik szemnek,és többet is megtudhatsz róla!. De én csak annyit mondok hogy ne ijedj meg,persze hogy szokatlan még:) de ha bármi kérdésed van,ezzel kapcsolatban ők tudnak neked éjjel-nappal segíteni:. www.kosmica.hu

Remélem hogy,tudtam neked segíteni:-)

Sok sikert neked.

Boldog Karácsonyt és Boldog új évet neked.

2011. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ezeket a képeket hipnagóg képeknek hívják, és mindenkinek megjelennek mély relaxációban, meg közvetlenül az elalvás előtti pillanatokban.

ezt olvasd el, sokat ír róla:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2011. dec. 26. 01:39
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti :) remélem olvasod még a témát. Gondolom csaj vagy mert aranyosan írtál :) Nagyon érdekesen hangzik, kicsit már utána is néztem, bár igaz nem teljesen értem még pontosan mi is ez, de hiszek benne hogy létezik, vagyis akkor ez úgymond egy 6. érzékszerv akarna lenni ha jól értelmeztem.
2011. dec. 27. 01:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!